L 13 APRILL BOTAANIKAAIA PALMIMAJA, TALLINN 20:00

HAUX HAUX - neon jungle

Elektrooniline muusika läbi erinevate Maa pärimuste ja kultuuriruumide ootab Sind taas oma embusesse! 

Elektrooniline muusika läbi erinevate Maa pärimuste ja kultuuriruumide ootab Sind taas oma embusesse! Orgaanilised helivibratsioonid, milles kuuled erinevaid muusikainstrumente, looduse- ja džungli hääli, shamanistlikke helisid, idamaiseid rütme, trumme, hõimude ja suguharude hõikeid ning sügavaid biite, on meeliülendavad ning vabastavad.

Lubame sel korral Haux Hauxil end, imelise kunstilise lavastusega, talveunest äratada. Tantsime end kevadesse, avaldame austust ja väljendame end läbi neoon džungli, hõimu, draakonite, ükssarvikute ja maagia! Lisaks on sel päeval ka kosmonautika päev, niiet loogem koos võimsa portaali Maa enda ja kosmose vahel.

Ehk seekord kohtuvad neoondžungel, kõik, mis meid kui hõimu esindab, talveunest virgumine ja maagia. Viimase võlu seisneb selles, et läbi tema on võimalik käivitada nähtamatuid jõude ja vägi igas ühes toob ruumi täpselt selle, mis läbi Sinu voolata soovib. Lubame sellel maagilisel energial end kanda!

Haux (haušš) on Brasiilia Amazonase hõimude põlisrahvaste sõna, mis tähendab tervitust, austust, kinnitust või tänu. Šamaanid kasutavad seda laulu või õpetuse algatamiseks ja lõpetamiseks, aga ka vaimsete dimensioonide tervitamiseks.

Oleme valinud selle termini oma ürituse jaoks, et tänada Maailma, Universumit, Sind ja Iseennast, luues rõõmu ja meeliülendav ruum, kus ennast vabalt väljendada. Oma ühisloomingu kaudu kutsume Sind nautima elu, üksteist ja kohalolu, mis on kõikjal ja kõigis.

Lisaks muusikale ja mõnusale atmosfäärile ootavad teid artistid ja basaarlased, kes on kohal, et teiega oma parimat talenti, selles ruumis, jagada. Täpsema programmi avalikustame peatselt meie Facebooki lehel Haux Haux!

Kutsume teid osa saama neoondžunglist, Botaanika aia Palmimaja avarusse, looduse keskele, et kõrgelt lennata ja kerguses maanduda.

Dresscode: Neoondžungel / hõim / maagia

Olulise praktilise info avaldame vahetult enne sündmust meie facebooki ürituse lehel →

________________________

  • Puudub võimalus teenindada erivajadusega külastajat. Sündmuse külastamine omal vastutusel.
  • Sündmusel saab tasuda ainult sularahas.

________________________

❌  SÜNDMUSELE EI OLE LUBATUD SISENEDA

  • kaasavõetud joogi ja söögiga, sealjuures tühja klaas- ja plasttaaraga.
  • lemmiklooma või -linnuga.
  • tuli-, külm- ja muud tüüpi relvaga.
  • professionaalse foto-, video- või audiotehnikaga (ilma korraldaja akrediteeringuta).
LOE EDASI →

Vanusepiirang 18+     ⎜    Uksed 20:00


FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEINSTAGRAM

Botaanikaaia Palmimaja

Kloostrimetsa tee 52
11913 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
NEOON DŽUNGEL MTÜ
Registrikood: 0
J.Vilmsi tn 43-7, 10115 Tallinn, Estonia