R 10 NOVEMBER BOTAANIKAAIA PALMIMAJA, TALLINN 20:45

HAUX HAUX

Elektrooniline muusika läbi erinevate Maa pärimuste ja kultuuriruumide ootab Sind taas oma embusesse!

EE /EN

Elektrooniline muusika läbi erinevate Maa pärimuste ja kultuuriruumide ootab Sind taas oma embusesse! Orgaanilised helivibratsioonid, milles kuuled erinevaid muusikainstrumente, looduse- ja džungli hääli, shamanistlikke helisid, idamaiseid rütme, trumme, hõimude ja suguharude hõikeid ning sügavaid biite, on meeliülendavad ning vabastavad.

Seekordne tähistamine viib meid otse 11.11 võimsasse manifesteerimisväravasse, ehk maagia ümbritseb meid sõna otsese mõttes! Selleks kutsume endaga koos sellesse ruumi nähtavad metsaelanikud, keda jalutades kohtame. Lisaks, läbi iseenda väljenduse, müstilised kui mütoloogilised metsaolendid. Mõnikord, selleks, et näha on kõigepealt vaja uskuda! 

Nii saavadki seekord kokku neoondžungel, kõik, mis meid kui hõimu esindab,11.11 energiad, mets ja tema elanikud ning lisaks avaldame austust veele. Vesi on alati meis ja meie ümber ja just november on kuu, mil sageli taevast alla sajav vihm saab olla nii puhastav kui väestav. Vesi pakub ka restarti ja vesi õpetab meile voolamist!

Haux (haušš) on Brasiilia Amazonase hõimude põlisrahvaste sõna, mis tähendab tervitust, austust, kinnitust või tänu. Šamaanid kasutavad seda laulu või õpetuse algatamiseks ja lõpetamiseks, aga ka vaimsete dimensioonide tervitamiseks.

Oleme valinud selle termini oma ürituse jaoks, et tänada Maailma, Universumit, Sind ja Iseennast, luues rõõmu ja meeliülendav ruum, kus ennast vabalt väljendada. Oma ühisloomingu kaudu kutsume Sind nautima elu, üksteist ja kohalolu, mis on kõikjal ja kõigis.

Lisaks muusikale ja mõnusale atmosfäärile ootavad teid artistid ja basaarlased, kes on kohal, et teiega oma parimat talenti, selles ruumis, jagada.  Täpsema programmi avalikustame peatselt meie Facebooki lehel Haux Haux!

Kutsume teid osa saama neoondžunglist, Botaanika aia Palmimaja avarusse, looduse keskele, et kõrgelt lennata ja kerguses maanduda.

Dresscode:
Neoondžungel / hõim / metsaelanikud

Pilet:
35€ /varajane linnuke kuni 28.10.23 / Ticketer
42€ / Tavapilet kuni 10.11.23 kl 15:00 / Ticketer
50€ / Koha peal sularahas

⚠️ Kohtade arv on piiratud. Soeta pilet eelmüügist!
Olulise praktilise info avaldame vahetult enne sündmust meie facebooki ürituse lehel.

•••••••••••••••

EN

Electronic music through various traditions and cultural spaces of the Earth awaits you again! Organic sound vibrations, in which you hear various musical instruments, the sounds of nature and the jungle, shamanistic sounds, oriental rhythms, drums, shamanic and tribal shouts, and deep beats, are uplifting and liberating.

This celebration takes us directly to the powerful manifesting gate of 11.11, meaning magic literally surrounds us!  So, we invite all the visible forest creatures to come and join us. In addition, through self-expression let the mystical as well as mythological forest creatures become visible for this one night. Sometimes in order to see you need to believe! 

This is how the neon jungle, everything that represents us as a tribe, the energies of 11.11, the forest and its inhabitants come together and also we pay tribute to water. Water is always in us and around us, and November is the month when we have abundace of water which both can be cleansing and empowering. Water also provides a restart and water teaches us to flow!

Haux (haušš) is an indigenous word from Brazilian Amazon tribes meaning a greeting, an honouring, a confirmation or a thank you. Shamans use it to initiate and finish a song or a teaching, but also to greet spiritual dimensions.

We have chosen this term for our event to offer gratitude towards the World, the Universe, You, and Ourselves through creating a space of joy, freedom of expression and uplifting of all senses. Through our co-creation we invite You to enjoy life, each other and Presence that is everywhere and in everyone.

In addition to music and great atmosphere in that magical space there will be artists & bazaar people, who will share their best talents with us. Detailed program will be announced, on our facebook page Haux Haux, soon.

We invite you to take part in neon jungle in the middle of Botanical garden Palmimaja spacious nature to fly high and ground lightly.

Dresscode:
neon jungle/ tribal/ forest creatures

Ticket:
35€ early bird until 28.10.23 / Ticketer
42€ presale until 10.11.23 15:00pm / Ticketer
50€ at event in cash

⚠️ Space is limited. Get the ticket from pre-sale!
Final practical information will be announced on our facebook event page.

________________________

  • Puudub võimalus teenindada erivajadusega külastajat. Sündmuse külastamine omal vastutusel.
  • Sündmusel saab tasuda ainult sularahas.

________________________

❌  SÜNDMUSELE EI OLE LUBATUD SISENEDA

  • kaasavõetud joogi ja söögiga, sealjuures tühja klaas- ja plasttaaraga.
  • lemmiklooma või -linnuga.
  • tuli-, külm- ja muud tüüpi relvaga.
  • professionaalse foto-, video- või audiotehnikaga (ilma korraldaja akrediteeringuta).
LOE EDASI →

Vanusepiirang 18+     ⎜    Uksed 20:45


FACEBOOK PAGE
PILET

35 €

EELMÜÜGIPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.80€

Tagab sissepääsu sündmusele. Piiratud kogus pileteid.

PILET

50 €

TAVAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 2.55€

Pilet kohapeal ainult sularahas.

Botaanikaaia Palmimaja

Kloostrimetsa tee 52
11913 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
I M IN THE MOMENT OÜ
Registrikood: 14469781
Roosikrantsi tn 17-11, 10119 Tallinn, Estonia