L 21 AUGUST MEREHOOV, TALLINN 16:00

Greenwave esitleb: DUB FX live Patarei Merekindluses

Laupäeval, 21. augustil toimub Patarei Merekindluses esmakordselt keskkonda väärtustav innovaatiline meelelahutussündmus Greenwave, mille raames annab võimsa kontserdi maailma üks enim hinnatud beatbox-artiste Dub FX. Tegemist on tema ainsa esinemisega Baltikumis käesoleval aastal.


Youtube’i superstaar Dub FX, kodanikunimega Benjamin Stanford, on üles kasvanud Melbourne’s austraalia-itaalia segaperes ning veetis seetõttu osa lapsepõlvest Itaalias. Kui ta 2005. aastal Itaalias tänavamuusiku teed alustas, oli see ema jaoks ebameeldiv šokk, sest viimane soovis Benjamin’is näha edukat muusikut. See Benjamin’i ei peatanud ning ta kolis Inglismaale, kus sündiski artist Dub FX.

Dub FX on olnud terve oma karjääri jooksul äärmiselt nõutud esineja kõikjal üle planeedi, teda armastavad nii suured festivalid kui kontserdisaalid. Endiselt armastab Dub FX teha üllatusesinemisi ka tänavatel, kus ta kunagi oma muusikuteed alustas. Dub FX on täiesti sõltumatu ning eelistab vältida koostööd plaadifirmade ning produtsentidega. Oma plaate müüb ta kodulehel ning esinemiste ajal.

Dub FX’i kaubamärk on luua muusikat vaid oma hääle ning looperitega. Tänu oma andekusele suudab ta nii edukalt asendada laval tervet ansamblit.

Greenwave toimub Patarei Merekindluses esmakordselt. Sündmus pakub endise vangla hoovis mitmeid kontserte ja rohkelt muud meelelahutust harivatest töötubadest innovaatilise toiduni.

________________________

Dub FX - Flow

Dub FX - So Are You

Dub FX & Stamina MC - Only Human

Dub FX & JFB feat. Sahida Apsara & Woodnote - Pull Up

________________________

Greenwave on keskkonda väärtustav innovatiivne meelelahutussündmus, mis lisaks tipptasemel esinejatele annab oma panuse ka parema, puhtama ja ressursse säästvama homse pärast. Sündmuse raames tutvustamegi põnevaid ja innovaatilisi lahendusi meilt ja mujalt, mis aitavad säästa keskkonda ja tarbida nutikamalt. Väärtustame oma kodu, kodulinna ja koduplaneeti ning pingutame väga, et jätta maha võimalikult väike ökoloogiline jalajälg.

LOE EDASI →

Uksed 16:00

________________________

⚠️ Sündmusele ei ole lubatud külastajad, kes on viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19-sse või olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või kellel on respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (näiteks palavik, kuiv köha, hingamisraskused).


PILET

25 €

I LOVE DUB FX

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.30€

Piiratud kogus pileteid kiirematele.

PILET

29 €

EARLY BIRD

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.55€
Piiratud kogus pileteid.
PILET

35 €

REGULAR BIRD

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.80€

Piiratud kogus pileteid.

Merehoov ⎜ Patarei Merekindlus

Kalaranna 28
10415 Põhja-Tallinna
Vaata kaardilt Veebileht