R 16 JUUNI FOTOGRAFISKA, TALLINN 20:30

PIDU ÜLE MAJA: FOTOGRAFISKA 4 × TIKS 11

16. juunil tähistavad sünnipäevi kaks head sõpra, Fotografiska ja TIKS, paludes ka kõigil sõpradel liituda! Nagu nimi ütleb, siis esmakordselt pidu suurelt üle maja ehk katusel, hoovis ja 1. korrusel!

Meluga täidetud päeva saadame õhtusse inspireerivate näituste, uute maitseelamuste, linna parimate artistide ja DJ-dega ning esmakordse peoga 6. korruse restoranis ja katuseterrassil!

________________________

NÄITUSED

Näitused on avatud kogu päeva kuni hilisõhtuni kell 23:00 ja näitustele pääseb terve päev 10 € sünnipäevapiletiga.

Sünnipäeval on Fotografiskas võimalik näha kolme silmapaistva kunstniku näitusi: 20. sajandi põnevaima avant-garde kunstniku ja ajaloo kuulsaima kunstikooli Bauhausi õppejõu László Moholy-Nagy fotograafiale keskenduv näitus "Valguse mäng”, auhinnatud fotokunstniku Snezhana Von Büdingen-Dyba muinasjutuliselt romantiline näitus "Kohtumised Sofiega” ja maineka briti fotograafi Miles Aldridge’i särav ja värviküllane retrospektiiv "Neitsi Maarja. Supermarketid. Popkorn. Fotod aastatest 1999 - 2020”.

Vaata näitusi → 

________________________

TOIT

Juba keskpäevast on avatud Fotografiska õdus roheline tagahoov, kus pakume suvist tänavatoidu menüüd. Õhtusööki saab nautida Michelini Rohelise Tärniga pärjatud Fotografiska Restoranis, kus pakume meie 6. korruse vaatest inspireeritud nimetusega 360° menüü uut suvist versiooni. Jätkusuutliku kokteilimenüü eest vastutab 6. korruse baar - vali oma lemmik õhtusöögi kõrvale või katuseterrassil aja veetmiseks. Fotografiska Restoran on avatud kell 12.00-20.30, peale mida muutub see enneolematuks peosaaliks TIKS DJ-dega.

Broneeri laud → 

________________________

STAND-UP

Õhtul kutsume sind esmakordselt toimuvatele stand-up tuuridele näitusel, kus Eesti koomikud Aleksander Eeri Laupmaa ja Mait Vesker seovad draama komöödiaga Miles Aldridge'i säraval retrsospektiivil "Neitsi Maarja. Supermarketid. Popkorn. Fotod aastatest 1999 - 2020".

________________________

TIKS KONTSERT JA PIDU

Kell 22:00 võtavad Fotografiska esimese korruse saali üle TIKSu artistid sünnipäevakontserdiks ja peale kontserti kell 23:00 jätkame peoga päikesetõusuni TIKSu DJ-dega 1. korrusel ja 6. korruse restoranis ning katusebaaris. Õhtuse peo ajal on üle maja avatud viis baari ning kehakosutust pakume I korruse hot dogi kärust ja 6. korruse terrasibaari grillmenüüst.

________________________

MUUSIKALINNA NOORTEPILET LISAINFO

Muusikalinna Noortepilet on sündmuse korraldaja ning Tallinna Linna Kultuuri- ja Spordiameti koostööprojekt, mille eesmärgiks on soodustada 16 - 26 aastaste õppivate noorte kultuuri- ja muusikasündmuste külastamist. Muusikalinna Noortepileti on piletimüügi keskkonnas erikujundusega sooduspilet, mille soetamise ja kasutamise tingimused on järgnevad:

 • sooduspiletit saab kasutada 16 - 26 aastane (k.a.) õppiv noor, pileti kasutamisel on igakordselt nõutav kehtiva isikut tõendava dokumendi esitamine koos õppimist tõendava dokumendiga (õpilaspilet, ISIC kaart jm);
 • sooduspileti kasutamine toimub sündmuse korraldaja poolt avaldatud tingimuste alusel, sealjuures veendub pileti ostja enne pileti ostu vanusepiirangutele ja muudele sisenemistingimustele vastavuses;
 • sooduspilet tagab ühekordse sisenemisõiguse sündmusele tavapiletiga samadel alustel, v.a. isikutõendamise ja (üli)õpilase staatuse tõendamine;
 • pileti soodustuse määrab korraldaja ning sooduspilet ei ole tagastatav. 

________________________

 • On tagatud ligipääs erivajadusega külastajale, eelneval kokkuleppel korraldajaga.

________________________

❌  SÜNDMUSELE EI OLE LUBATUD SISENEDA

 • kaasavõetud joogi ja söögiga, sealjuures tühja klaas- ja plasttaaraga.
 • lemmiklooma või -linnuga.
 • ravimite ja narkootiliste ainetega.
 • tuli-, külm- ja muud tüüpi relvaga.
 • selja-, kande- ja spordikottidega.
 • iseliikurite, tõuke- ja jalgratastega.
 • professionaalse foto-, video- või audiotehnikaga (ilma korraldaja akrediteeringuta).
LOE EDASI →

Vanusepiirang 18+     ⎜    Uksed 19:00


FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEVEEBILEHT
PILET

18 €

PIDU

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.05€

limiteeritud kogus pileteid peole al 23:15

Fotografiska

Telliskivi 60a
10412 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
TIKS OÜ
Registrikood: 14385386
Rävala puiestee 8, 10145 Tallinn, Estonia