R 19 APRILL KAMMIVABRIKU KLUBI, TARTU 23:00

FABRIK vol 1 | Bombossa Brothers 19.04

Esitleme Tartu uut house-muusika pidudesarja FABRIK!

Suurel Reedel astuvad Kammivabriku Klubis üles kodumaised house-muusika superstaarid BOMBOSSA BROTHERS ja M3RILI. Bassised rütmid, eepiline valgusmäng, meeltjahutavad joogid, suurepärased inimesed.

Kõik see ja palju enamatki, uues sarjas FABRIK!

Kevade kõige põnevaimal ajal, mil võetakse mõõtu, kellel kõige kõvemad munad on, ei panda Tartusse maakoha kombel püsti ei kanalat ega tselluloositehast, vaid esitleme Tartu uut house-muusika pidudesarja FABRIK. Enam ei keedeta, vaid pannakse ka Tartus küpsema kuumimad ja trendikamad house-muusika rütmid, mida eales siin kuuldud on. Oleme kevadisse Tartusse kutsunud tõelist house vibe’i mängima Tartu parimad pojad ja tütred, kes teevad praegu tegusid laias maailmas.

Bombossa Brothers - Kaksikvennad Artur ja Marek on tuntust kogunud suurimatel lavadel üle Eesti ning tuuritanud tõelistes mekades nagu Ibiza, Dubai, London, Itaalia, Armeenia, Belgia, Soome jpt. Lisaks sellele on vennad loonud Eesti kuumima house-pidude sarja Katel, mis on Eestisse toonud maailmakuulsaid biidimeistreid üle maailma.

M3rili - Alustanud 17-aastaselt karjääri, on ta väheste aastatega mänginud ennast Eesti parimate nais DJ-de hulka. M3rili tuuritab nii Euroopas kui lööb laineid India suurimates klubides.

___________________________


  • Piletiga erivajadusega inimese saatjale sisenemine tasuta.
  • Tasuline garderoob.

LISAINFO →

Vanusepiirang 18+   ⎜   Uksed 23:00
FACEBOOK EVENT
PILET

7 €

EARLY BIRD

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.35€

Piiratud kogus või kuni sündmuse alguseni.

PILET

12 €

TAVAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55€

Pileti hind eelmüügis ning uksel.

Kammivabriku klubi

Teguri 26
51013 Tartu
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
KUUM KOER OÜ
Registrikood: 14455537
Koidutähe tn 6, 51011 Tartu, Estonia