R 4 OKTOOBER 2019 SVETA BAAR, TALLINN 19:00

Birds In Row (FR) + support

Sügisel esineb Eestis esimest korda Prantsusmaa post-hardcore trio Birds In Row, tähistades oma kümnendat tegutsemisaastat. Kontsert toimub 4. oktoobril Sveta Baaris.

 

Birds In Row sai rahvusvahelise hoo aastal 2012, kui nad sõlmisid plaadilepingu USA leibeliga Deathwish Inc. Nende värskeim album “We Already Lost The World” ilmus eelmisel aastal, mille esitluseks põrutasid nad USA tuurile koos skenelegendideg Converge ja Neurosis, hiljem jätkasid peaesinejana. Arvustajatest võiks välja tuua ajakirja Exclaim!, mis kiitis plaadi heaks kõrge hindega 8/10 ning ütles, et album tabab raskete ja puhaste toonide õiget tasakaalu, samas kasvatades bändi kõlapilti värskendavalt ootamatult, kindlustades sellega bändi positsiooni teiste žanri suurnimede kõrval.”

Esindusliku screamo / post-hardcore bändina hoiab Birds In Row muidugi hingelähedasena DIY lähenemist, lugudes on nii emotsionaalsemaid noote kui hetke sotsio-poliitilistesse probleemidesse kaevumist. “We Already Lost The World” on lõpuks siiski positiivse noodiga – kui me veel end kokku võtame, siis võime selle maailma päästa.

Lootusrikas emotsionaalsus ja ausus post-hardcore võtmes kõlab parimal moel ka 4. oktoobril Sveta Baaris.

LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub   ⎜   Uksed 19:00
FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEVEEBILEHTINSTAGRAMVKONTAKTE
PILET

14 €

EELMÜÜGIPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.80€

Saadaval vaid piiratud kogus.

Sveta Baar

Telliskivi 62
10412 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht