R 10 DETSEMBER HELITEHAS, TALLINN 23:00

ATB × Helitehas

10. detsembril 2021 külastab Eestit legendaarne DJ ATB Saksamaalt! Helitehases toimub suurejooneline üritus koos maailmakuulsa ATB-ga, mille tarbeks klubis seatakse üles esmaklassiline produktsioon, kust ei puudu LED ekraanid, laserid, eriefektid ja väga kvaliteetne heli.

 

ATB  - (kodanikunimega André Tanneberger) on saksa elektroonilise tantsumuusika DJ ja produtsent. Sakslase lugu “9 PM (Till You Come)” mängisid DJ-d Ibizal nii palju, et pala läks suvel Briti singlitabelis esikohale. BBC Radio 1 kõige kuulsam DJ Pete Tong kuulutas “9 PM-i” aasta looks. Peale seda saavutas André peadpööritava edu ja esikoha hitte tuli ilmus meeletult: "Don't Stop", "Killer", "The Summer", "Fields of Love", "Let U Go", "You Are Not Alone", "I Don't Wanna Stop", "Long Way Home", “Marrakech“, “Ecstasy“, "Summer Rain", "Renegate" jpt.

ATB'l on ilmunud kokku 10 albumi jagu muusikat ja 2020 avaldas ta oma uue (11-a) albumi "Under The Stars", millelt uut loomingut on võimalik teil nautida Helitehases 17. Aprill ATB eksklusiivsel tuuril ainukesena Baltimaades sel kevadel.

2019 aasta djmag TOP 100 on ATB endiselt väga kõrge koha peal, platseerudes hetkel 39 kohal. Ta on püsinud tabelis kokku 17. aastat, kõrgeim koht oli 9. aastal 2015.

2011 aastal "The DJ List" pingereas oli ATB kohaks number üks.

Rohkem infot →

________________________________


LOE EDASI →

Vanusepiirang 18+     ⎜    Uksed 23:00

________________________

⚠️ Sündmusele ei ole lubatud külastajad, kes on viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19-sse või olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või kellel on respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (näiteks palavik, kuiv köha, hingamisraskused).

________________________

⚠️  SÜNDMUSE TOIMUMISAEG ON MUUTUNUD
(06-04-2021 13:36)

Muutunud toimumisaja mittesobivusel on tarbijal õigus 14 kalendripäeva jooksul taganeda lepingust ja esitada elektrooniline avaldus piletite maksumuse tagastamiseks → www.ticketer.ee/refund. Avaldused rahuldatakse ostuga seotud maksevahendile 7 päeva jooksul peale menetlusaja lõppu. Kõik ostetud piletid kehtivad vaikimisi uuel toimumisajal.

________________________


FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEINSTAGRAM
PILET

15 €

EARLY BIRD

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.80€
Piiratud kogus soodsaid pileteid kiirematele.
PILET

20 €

REGULAR BIRD

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.05€
Saadaval piiratud kogus.
PILET

25 €

LAZY BIRD

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.30€
Viimased eelmüügipiletid.
PILET

40 €

VIP

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 2.05€

Eraldi sissepääs, eraldi baar ja wc, VIP-rõdu ja tasuta garderoob. Piiratud kogus!

Helitehas

Madara 22a
10613 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht