L 4 SEPTEMBER 2021 HELITEHAS, TALLINN 20:00

Apparat Live [DE] | Helitehas

________________________

 SÜNDMUS ON TÜHISTATUD  ⎜ EVENT HAS BEEN CANCELLED 

(09-07-2021 19:51)

Vastavalt korraldaja otsusele on sündmus tühistatud. Kõikidele piletiostjatele tagastatakse piletite maksumus ostutehinguga seotud maksevahendile 7 pangapäeva jooksul. Ostetud pileteid ei vahetata kinkekaartideks või muu sündmuse piletiteks. 

________________________


Grammy nominent Apparat esineb live-bändiga Tallinnas - Apparat esineb 4.septembril 2021 Tallinnas Helitehases.

Tulevase aasta sügisel esineb Tallinnas üks elektroonilise muusika juhtfiguure Apparat, kes on eelkõige tuntud populaarsele telesarjale "Dark" filmimuusika loomise poolest. Apparat esineb Eestis esimest korda live-bändiga. Varem on artist esinenud PÖFF-il sooloartistina.

 

Ligi kaks aastakümmet on Sascha Ring olnud üks elektroonilise muusika määravaid eestvedajaid. Apparatina on ta põhjalikult uurinud programmeeritud helide ja analooginstrumentide põimimist.

Apparati uus album, mis on esimene väljaanne pärast 2013. aasta Krieg und Friedenit, on ülev ja delikaatne, leides ülevust väikestes asjades ja ootamatutes keerdkäikudes, mis ühendab muusikalised omavahel killud kokku. Nagu varasemad albumid, on ka uus väljaanne Sascha Ringi ja tšellist Philipp Thimmi koostöö tulemus ning plaadil saab kuulda ka trombooni, trompetit, saksofoni, harfi, kontrabassi ja muid keelpille. Kahtlemata on see Sascha Ringi seni parim töö.

_____________________________

  • On garanteeritud ligipääs erivajadusega külastajale.
  • Sündmusel saab tasuda sularahas ning kaardiga.
LISAINFO →

Vanusepiirang puudub   ⎜   Uksed 19:00
FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEVEEBILEHTINSTAGRAM

Helitehas

Madara 22a
10613 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
U.C.E. OÜ
Registrikood: 12886581
Majaka põik 5-5, 11414 Tallinn, Estonia