L 10 SEPTEMBER 2022 TELLISKIVI KVARTAL, TALLINN 20:00

5MIINUST + Smilers ühiskava

5MIINUST ja Smilers annavad ainulaadse ühiskavaga kontserdi septembris.

Kahe armastatuima Eesti ansambli ühiskavaga kontsert toimub 10.septembril Telliskivi Kvartalis. See on kontsert, mis ei unune!

Kes mäletab veel 5MIINUSE 5 aastapäeva kontserti Telliskivi Kvartalis teab, et see oli kontsert, millest siiani räägitakse. Nüüd on nad tagasi ja võimsamalt kui kunagi varem, sest lava jagatakse Eesti armastatuima rokkbändi Smilersiga. Ja mitte lihtsalt ei olda koos laval ja ei tule esitusele “Loodus ja hobused” vaid luuakse spetsiaalselt selleks õhtuks valminud ühiskava, kus saab kuulda mõlema artisti loomingut uues kuues. 

“Meie tutvume Hendriku ja Smilersi loominguga, nemad tutvuvad meie omaga ja esitame mingit osa sellest ka ühiselt. See ei ole selline üks enne ja teine pärast kontsert, vaid päris ühine etlus. Vaatemäng, seiklus, vojaaž…” kommenteerib Kohver ansamblist 5MIINUST.

Lääne-Viru mändide all alguse saanud Võsu poistebänd 5MIINUST on tänaseks kasvanud üle-eestiliseks sensatsiooniks. Tabelitipud ja A-pleilistid pole Estoni Kohvrile, Päevakoerale, Põhja Koreale, sir Lancelotile ja Venelasele  võõrad. Pundi intervjuud, muusika ja lived on laetud positiivsest energiast, siirast rõõmust, armastusest muusika ja kõige ümbritseva vastu ning üleajavast andekuseämbrist. Annaks jumal, et see kestaks. 2019. aastal ilmunud grupihitt ”Paaristõuked” püsis Eesti raadiote edetabelis tervelt 20 nädalat ja hoidis digikanalites esimest kohta lausa 14 nädalat jutti. Järgnenud singlid “Peo lõpp” ning duett “loodus ja hobused” koos vanameister Hendrik Sal-Salleriga puudutasid samuti tabelitippe ning on hullutanud kümneid tuhandeid pidulisi üle Eestimaa. 2021. aasta kevadel ilmunud duubelsingel “gloria/buffalo” on ideaalseks leevenduseks mullu ärajäänud suvele ning veel sel aastal on bändilt oodata mitmeid üllatusi

Legendaarne ansambel Smilers on samuti bänd, kelle nimi pikemat tutvustamist ei vaja. Nende muusika on kujunenud lahutamatuks osaks meie rahva DNAst ja juhtfiguurist, Hendrik Sal-Sallerist on saanud ajatu rahvuslik legend. Smilers on avaldanud kokku 15 stuudioalbumit mitmekümne raadiohitiga ning esinenud kõikides maakondades ja olulisemates popkontserdipaikades. Lõpetuseks sobiks jagada kuulaja kommentaari, mis on jäetud viimase singli “Tee mis sa tahad” video alla: “Ainuke asi Eestis, milles ei pea pettuma on Smilersi laulud.”

________________________

  • On garanteeritud ligipääs erivajadusega külastajale.
  • Tasuline parkimine.
  • Sündmusele ei lubata silmnähtavalt joobes isikuid, korraldajal on õigus keelduda külastaja teenindamisest hoolimata pileti olemasolust.
  • Sündmusel saab tasuda kaardiga ja sularahas.

________________________

❌  SÜNDMUSELE EI OLE LUBATUD SISENEDA

  • oma toidu ja joogiga, sh ka korduvkasutatava klaastaaraga.
  • lemmiklooma ja -linnuga.
  • tuli-, külm- ning muud tüüpi relvaga.
  • professionaalse foto-, videosalvestuse- või audiosalvestuse tehnikaga.
LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub    ⎜    Uksed 19:00


FACEBOOK PAGEFACEBOOK

Telliskivi Kvartal

Telliskivi 60
10149 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
SMUUV OÜ
Registrikood: 16115024
Telliskivi tn 60/1, 10412 Tallinn, Estonia