R 14 AUGUST SAKU MÕIS, SAKU 19:00

2+2 Kitarri: kitarriduod ValsPetti ja Kartau/Kiivit

Kahe kitarriduo ühine kontsert, kus tuleb ettekandele väga erineva taustaga ja erinevate ajastute muusikat, nii kahele kui neljale kitarrile.

Erinevate kitarriduodena tuleb esitusele palasid Jaga Jazzist'i,  Hiatus Kaiyote, Olav Ehala, Isaac Albeniz'e, Veljo Värki ja Celso Machado loomingust. Ühise crossover kvartetina tuleb ettekandele palasid Wayne Siegel'i, Robert Jürjendali ja Argo Valsi loomingust.

Duo ValsPetti
Kevadel 2019 alustasid muusikud Argo Vals ja Karl Petti uue kitarriduo ValsPetti, mille eesmärgiks on saada paremateks kitarristideks ja muusika arranžeerijateks. 

Nad mängivad lugusid, mis pole vaheldusena nende loodud, kuid mis on Argot-Karli inspireerinud pikema või lühema aja vältel.

 


Duo Kartau/Kiivit

Siim Kartau & Sulo Kiivit alustasid koostööd kitarriduona 2015. aasta kevadel. Nende aastate jooksul on nad esinenud paljudes Eesti paikades, korraldanud kontsertsarju koostöös Eesti Interpreetide Liiduga ja astunud üles ka kohalikel kitarrifestivalidel – Tallinna Kitarrifestival ja Fiesta de la Guitarra. Nende repertuaaris kõlab muusikat erinevatest ajastutest ja stiilidest. 

 

________________________

  • Puuduvad võimalused teenindada erivajadusega külastajat.

LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub     ⎜    Uksed 18:30

________________________

⚠️ Sündmusele ei ole lubatud külastajad, kes on viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19-sse või olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või kellel on respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (näiteks palavik, kuiv köha, hingamisraskused).


FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEVEEBILEHTYOUTUBE
PILET

10 €

TAVAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55€
Piiratud kogus eelmüügipileteid.
PILET

7 €

SOODUSPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.35€
Sooduspilet kehtib (üli)õpilastele ja pensionäridele, lapsed kuni 7 eluaastat tasuta (k.a.)

Saku Mõis

Juubelitammede tee 4
75501 Saku
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
KITARRIDUO OÜ
Registrikood: 12942368
Kõnnu 1-1/2, 11218 Tallinn, Estonia