L 4 DETSEMBER ERINEVATE TUBADE KLUBI, TARTU 18:00

Veinikanal #1 - Banfi Special!

Meil suur rõõm kutsuda Teid kõiki Veinikanali esimese hooaja avalöögile! Veinikanal ühendab endas parimad maitsed veini-, toidu- ja muusikamaailmast. Veinikanali sisu ja kvaliteedi eest vastutavad kolm sõpra: sommeljee Kalle Müller, chef Lauri Ööpik ning Tartu Erinevate Tubade Klubi peremees Hanno Pasovs.

Erilised tänud Veinikanali toimumiseks lähevad Tridensile, kelle lahke veinikelder toob meie kõigi kätte kõige imelisemad veinielamused.

https://tridens.ee/
https://www.facebook.com/TridensEE
https://www.instagram.com/tridens.ee/

________________________


Pilet sisaldab 9 käiku gurmeesuupisteid, 9 erinevat veini ning mõnusat olemist spetsiaalselt selleks õhtuks valitud muusikaga!

________________________

Veinikanali hõrgutisi ja veine saab nautida Tartu Erinevate Tubade Klubi mõnusas õhkkonnas, kus saal on jaotatud elutubadeks ja igal toal on oma 47’’ ekraan. Klubi uksed ja baar on avatud alates kella 18:00, Veinikanal alustab kell 19:00 ning pärast kinoprogrammi lõppu saab jääda klubisse seltskonda nautima.

Veinikanal ei ole mõeldud alla 18-aastastele. Klubi töötajatel on õigus küsida vanuse tõendamiseks dokumenti. 

________________________


LOE EDASI →

Vanusepiirang 18+     ⎜    Uksed 18:00FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGE
Sündmuse külastaja on kohustatud esitama kehtiva immuniseerimispassi või COVID-19 läbipõdemise tõendi ja kehtiva isikut tõendava dokumendi ning kandma maski.
PILET

89 €

EELMÜÜGIPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 4.80€

Pilet sisaldab 9 käiku gurmeesuupisteid, 9 erinevat veini ning mõnusat olemist spetsiaalselt selleks õhtuks valitud muusikaga!

Erinevate Tubade Klubi

Kastani 42
50410 Tartu
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
KATEL OÜ
Registrikood: 14889900
Kastani 42, 50410 Tartu, Estonia