T 17 AUGUST ADILA HEAOLU- JA PUHKEKESKUS, RAPLAMAA 19:00

Tervendavate mantrate väeõhtu

Mantra kujutab endast lauset või silbikombinatsiooni, millel usutakse olevat maagiline vägi. Mantra võib olla silp, sõna, lause või heli, mida kasutatakse paljudes idamaistes praktikates ja vaimsetes tehnikates teadvusseisundi muutmiseks või suunamiseks, tervenduseks ja raskete egoprogrammide muutmiseks.

Mantraid kasutatakse ka mõtlemise kaitse ja mälu toena.

Samuti võib mantra kasutamine olla eri traditsioonides üsna erinev: mantrat võidakse kuuldavalt hääldada, häälida või sosistada, aga ka laulda seda erilisel viisil kuuldavale tuues, samuti kuuldamatult meenutades või lastes mõttes kõlada.

Just sellist mõnusat, mitmekülgset ja tervendavat mantraõhtut saadki tulla kuulama juba üsna pea, sest me keegi ei tea, kui kaua meil jälle vabad lastakse olla.

Tule ise, võta kaasa inimene, kes tervendust vajab ja jaga seda õhtut ka kindlasti inimestega, kes mantrate tervendavat väge vajavad ja soovivad kogeda.

Sellest õhtust võtavad osa kõige imelisemad hinged, kelle hääl ei jäta kedagi külmaks ja kelle vibratsioon ravib ja tervendab.

Imelisteks hingedeks on 

Kaushalya Vishenkamatrioshka ja Alex koos Jagaspacega, Kati Lumiste, Tom Walsberg, Jane Kruus, Agne Nelk, Helisevad sõsarad, Denis Vinogradov, Kristin Kalnapenk, Drukmo Gyal Yogini.

See saab olema üks vägev ja spontaansust täis väeõhtu, mille nimistu ja osavõtjate arv võib veel muutuda.

Ole kohal ja Sa kindlasti ei kahetse ja osta pilet juba varakult, sest maja pole kummist!

LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub   ⎜  Uksed 19:00


FACEBOOK EVENT
PILET

35 €

PILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.80€
Piiratud kogus.

Adila heaolu- ja puhkekeskus


79703 Pihali
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
KUJUNDUSMEISTRID OÜ
Registrikood: 11860119
Mustamäe tee 171a-49, 12913 Tallinn, Estonia