R 7 DETSEMBER PHILLY JOE'S JAZZIKLUBI, TALLINN 20:30

Teele Viira & Raul Ukareda Band

TEELE VIIRA & RAUL UKAREDA BAND (Estonia)

Koosseis:

Teele Viira – laul
Raul Ukareda – kitarr
Raul Vaigla – bass
Taavi Kerikmäe – klahvpillid
Petteri Hasa – trummid


Teele ütleb: ,,Olen kogu aeg bluusi armastanud ja seda siin-seal ka laulnud, aga näib, et nüüd on kätte jõudnud õige aeg sellele asjale palju tõsisemalt silma vaadata. Pidin päris kaua ootama, et elutee mind Raul Ukaredaga kokku viiks. Raul on minu meelest Eesti parim bluuskitarrist. Esimest korda kohtusime temaga 2017 suvel Philly Joe’s bluusijämmil. Tundus, et koos laval olemine ja muusika tunnetamine klappis meil väga hästi, tundsin ennast nagu kodus. Paistis, et Raulile meeldis ka. Igatahes kiitis, et laulan väga hästi ja et oleks tore koos veel kunagi lavale sattuda. Kusagile universumisse see soov lendas… Aega läks ja läks, aga järgmisest korrast ei kippu ega köppu. Jõudsin selle kõik juba unustada.

Millalgi 2018. a. alguses sattus mulle juhuslikult ette üks väike videojupp tollest meie Philly jämmist ja siis tuli kõik jälle meelde. Mötlesin omaette, et oleks tõesti tore midagi koos teha, aga ei tea, kas või kas üldse selline võimalus tuleb. Ja siis, ainult paar päeva hiljem potsatabki mo postkast kiri Raulilt, ettepanekuga proovida koos pikem kava kokku panna! No mönus!, mõtlesin. Elu ,,kokkusattumused” ikka toimivad täiega. Mötle ainult ja soovitu saabubki!


Ja millised muusikud!: üks mu lemmikbassimehi hr. Vaigla, trummidel Hasa, klahvidel Kerikmäe – minu jaoks superpunt ongi koos. Sellise tagalaga tunnen, et saan iga sinise noodi laulda nii tumedaks kui just soovin.”

LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub   ⎜   Klubi avatakse 17:00

Kontsert algab 20:30 ja on kahes osas, teine osa algab orienteeruvalt 22:00.


FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEVEEBILEHTINSTAGRAM
PILET

7 €

EELMÜÜGIPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.35€

Piiratud hulk soodsaid eelmüügipileteid, kuni sündmuseni alguseni. 

PILET

10 €

TAVAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55€
Pileti hind sündmuse ajal ning uksel.
PILET

20 €

TOETAJAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.05€

Toetad Eesti jazzi kultuuri, Philly Joe's tänab! Pilet tagab sissepääsu ning istekoha kontserdil, broneering kuni 10 minutit enne sündmust. 

Philly Joe's Jazziklubi

Vabaduse väljak 10
10146 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
TALLINNA JAZZIKLUBI MTÜ
Registrikood: 80366382
Vabaduse väljak 10, 10146 Tallinn