R 26 APRILL ROCKSTAR'S, TALLINN 21:00

SPIRITUAL FRONT (ITA), Forgotten Sunrise Syndrone, DJ Aivar Meos

Itaalia neo-folk kooslus Spiritual Front oma karismaatilise liidri Simone „Hellvis“ Salvatori’ga esineb reedel 26. aprillil Tallinnas klubis Rockstar’s. 

Itaalia neofolk-kooslus SPIRITUAL FRONT sel kevadel Tallinnas!

Spiritual Front oma karismaatilise liidri Simone „Hellvis“ Salvatori’ga esineb reedel 26. aprillil Tallinnas klubis Rockstar’s. 

Juba pea kaks aastakümmet tagasi loodud bändi sünget ja melanhoolset helikeelt on viimastel aastatel võrreldud lausa Nick Cave’i, Swans’i ja Scott Walkeriga. Nende muusika on ajas teinud läbi teatud arengud ja muutused, kus segunenud on nii alternatiivne rock, new wave, folk, kantri ja isegi tangorütmid. Spiritual Front on esinenud paljudes riikides üle Euroopa ning samuti teiselpool Atlandit, ning nüüd on nad bändina lavale astumas ka Eestis.

Prophecy Records plaadifirma alt möödunud aastal avaldatud uusim album "Amour Braque" rändab taaskord tuttavlikult süngetel radadel, põimides oma muusikas ning lüürikas kokku nihilismi, sarkasmi ja seksuaalsust, flirtides samas 60-ndate bluusirütmidega. Albumil on kaastegevad mitmed külalised nagu Dopestars Inc., Matt Howden, King Dude jpt. 

Spiritual Front astub Rockstar’sis üles koosseisus: laulja-kitarrist Simone Salvatori, trummar Andrea Freda ning Eesti publikule ka Klimt 1918-st tuttav kitarrist Francesco Conte. 

Erikülaliseks on sel õhtul improviseeriv Forgotten Sunrise'i kõrval-projekt Forgotten Sunrise Syndrone. Märksõnadeks on ambient, drone, eksperimentaal. Lugusid ei esitata – helimaastikud sünnivad laval otse publiku silme all.

Bändide eel, vahel ja järel valib parimat muusikat DJ Aivar Meos!

LOE EDASI →

Vanusepiirang* 18+   ⎜   Uksed 21:00

* alaealised lubatud koos vanemaga dokumentide esitamisel.FACEBOOK EVENT
PILET

11 €

PILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55€
Tagab ühekordse sissepääsu.

Rockstar's

Tatari 6
10141 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
PRF MUSIC MANAGEMENT MTÜ
Registrikood: 80247938
Paljassaare põik 14, 10313 Tallinn, Estonia