R 25 SEPTEMBER 2020 GENIALISTIDE KLUBI, TARTU 21:00

Sibyl Vane Tartus Genialistide klubis

Sibyl Vane rõõmustab fänne plaadiesitlustuuriga Eestis, millega esitletakse kevadel fännidelt sooja vastuvõtu saanud albumit „Duchess“.

 

Tuuri raames annab Sibyl Vane kümme kontserti erinevates Eesti paikades, kus esitusele tulevad lood kõigilt kolmelt albumilt. Õhtu muudab eriliseks see, et Sibyl Vane astub üles laiendatud koosseisus – trioga ühineb kitarril kaaspärnakas Kristjan Kaasik. Merchiletist leiad värsked pusad, t-särgid loomulikult „Duchessi vinüüli, CD ja kasseti.

11. september – Võru – Stedingu Maja (unplugged)
12. september – Haapsalu – Kuursaal
18. september – Põlva – Underground (kaasa teeb Valem Vale)
19. september – Tõrva – Pubi Juudas
25. september – Tartu – Genialistide Klubi
26. september – Tallinn – Kivi Paber Käärid
2. oktoober – Narva – Art Club Ro-Ro
3. oktoober – Pärnu – TBA
9. oktoober – Rakvere – Kära Kants
10. oktoober – Viljandi - Pööning

________________________

Käesoleval aastal kümnendat sünnipäeva tähistav Sibyl Vane on oma karjääri jooksul hullutanud publikut nii Eestis kui ka piiri taga. 2012. aastal Läti plaadifirmaga I Love You Records käed löönud bändi väljamurre väikesest Pärnust rahvusvahelistele lavadele oli muljetavaldav. Eesti muusikasõpradele Sibyl Vane ilmselt tutvustust ei vaja, sest aastate jooksul on kinni pandud konkursse, napsatud „Thousand Wordsiga“ auväärne neljas koht Eesti Laulul ja tehtud mitu tiiru peale nii Eestile kui ka Baltikumile. Aastad tuuritamist on Sibyl Vane’ist vorminud omanäolise ja jõulise kontsertbändi, kelle esinemistel avaneb selle alternatiivroki kolmiku tõeline võlu. Kevadel avaldati kolmas album „Duchess“, mille esitlustuur tuli küll koroonaviiruse tõttu ära jätta, kuid albumi erakordselt soe vastuvõtt fännide ja kriitikute seas kinnitab, et Pärnu kolmikul püssirohtu jagub. Pauku tehakse uutmoodi, kuid sama kompromissitu kirega, mis alati.

________________________


  • Puuduvad võimalused teenindada erivajadusega külastajat.
  • Sündmusel saab tasuda sularahas ning kaardiga.


LOE EDASI →

Vanusepiirang 18+     ⎜    Uksed 21:00

________________________

⚠️ Sündmusele ei ole lubatud külastajad, kes on viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19-sse või olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või kellel on respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (näiteks palavik, kuiv köha, hingamisraskused).


FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEVEEBILEHTYOUTUBEINSTAGRAMSOUNDCLOUDSPOTIFY
PILET

10 €

EELMÜÜGIPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55€

Piiratud koguses sooduspilet.

Genialistide Klubi

Magasini 5
51005 Tartu
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
PÄRNU MUUSIKAELU ARENDUS MTÜ
Registrikood: 80356490
Köie tn 5-3, 80021 Pärnu, Estonia