L 16 JUULI BOTIK BAAR & AED, TALLINN 18:00

Sibyl Vane "Live" LP esitlus + erikülaline Haldi

Laupäeval, 16. juulil esitleb alternatiivroki trio Sibyl Vane Tallinnas Põhjala tehases asuvas Botiku baaris oma kontsertalbumit "Live". Õhtu erikülaliseks on laulukirjutaja ja muusik Haldi. 

Laupäeval, 16. juulil esitleb alternatiivroki trio Sibyl Vane Tallinnas Põhjala tehases asuvas Botiku baaris oma kontsertalbumit, mis salvestati samas kohas jaanuari alguses. Album ilmub limiteeritud 150 koopiana vinüülil ja digitaalselt. Albumi müügituluga aidatakse Pärnu naiste tugikeskust. 

AJAKAVA:
18:00 uksed
20:00 Haldi
21:30 SIBYL VANE

Bändi manageri ja bassisti Heiko Leesmenti sõnul inspireeris bändi kontsertalbumit avaldama ühelt poolt nostalgia ja teisalt tahe päriselt midagi ära teha.

„Ma pean ausalt tunnistama, et minu albumikollektsioonis on päris mitu kontsertalbumit ja mulle iseenesest väga sümpatiseerib see, et kontsertsalvestusi albumitena avaldatakse. Kui olime enda Botik Live Sessioni avaldanud, tundus, et see võiks just olla see materjal, mille võiksime teha Sibyl Vane’i kontsertalbumiks,“ rääkis Leesment.

Jaanuaris salvestatud kontserdil kogutud tulu annetas bänd Pärnu naiste tugikeskusele ja seega tundus loogiline, et ka albumi müügist annetatakse Pärnu Naiste Tugikeskusele.

„Meid inspireeris tegelikult naiste tugikeskuse avatus ja soojus, millega nad meie toetamise plaani tervitasid. Olime väga meelitatud, kui saime kutse nendega kohtuma oma tugikeskuse ruumidesse, mille asukoht on salastatud ja kus nad päriselt oma olulist tööd teevad. See helgus, mis nendes ruumides meile avanes ja pererahva soojus, liigutasid meid väga. Keskust eestvedav Margo Orupõld ja tema kunstnikust tütar Flo on teinud palju selleks, et koduvägivalla ohvrite teema oleks ühiskonnas pildil ja inimeste teadlikkus sellest tõuseks. Seega ostes plaadi toetate nende inimeste tööd, kes lihtsalt ei räägi, vaid päriselt iga päev teevad midagi selleks, et maailm saaks paremaks paigaks,“ ütles bändi laulev kitarrist Helena Randlaht.

Tallinnas Põhjala tehases asuvas Botiku kogukonnabaaris toimuvale kontserdile on inimesed oodatud juba kell 18. Naiste tugikeskuse inimesed pakuvad seal käelist tegevust, kohapeal saab süüa ja juua ning mõnusalt aega veeta. Kell 20 astub erikülalisena üles üks väga andekas naisartist nimega Haldi, kes teadlikumale muusikasõbrale pikka tutvustust ei vaja. Pärast Haldit astub üles Sibyl Vane ja ette ning taha valivad muusikat DJ-d.

Sibyl Vane’i  esimene kontsertalbum “Live” on salvestatud Tallinnas 2022. aasta jaanuaris. Albumi vinüüliversiooni puhul on limiteeritud rohelise vinüüliga, mida on valmistatud vaid 150 koopiat ja mille müügiga kogutakse raha Pärnu naiste tugikeskusele. Kõik plaadid on käsitsi nummerdatud ja neid kaubandusvõrku ei jõua. Ainus võimalus on neid osta plaadi esmaesitluselt Botikus baarist Tallinnas 16. juulil ja Sibyl Vane'i kodulehelt ning kontsertidelt kuni plaate jätkub. Juurde neid ei toodeta. 

Sibyl Vane loodi 2010. aastal Pärnus laulva kitarristi Helena Randlahe ja bassist Heiko Leesmendi poolt. Kuigi nad on püsinud kiivalt kohaliku rokiskeene alternatiivsel poolel, on nende karjäär olnud märkimisväärne nii kohalikul kui ka rahvusvahelisel tasandil. Äsja soojendas bänd Lätis väljamüüdud kontserdil briti alternatiiroki legendi Placebo.

________________________


  • Erivajadusega külastaja liikumine raskendatud (erinevad tasapinnad, trepid, puudub lift jm).
  • Tasuline korduva sisenemise-väljumise võimalus.

________________________

❌  SÜNDMUSELE EI OLE LUBATUD SISENEDA

  • kaasavõetud joogi ja söögiga, sealjuures tühja klaas- ja plasttaaraga.
  • lemmiklooma või -linnuga.
  • ravimite ja narkootiliste ainetega.
  • tuli-, külm- ja muud tüüpi relvaga.
  • iseliikurite, tõuke- ja jalgratastega.

LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub     ⎜    Uksed 18:00


FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEVEEBILEHTYOUTUBEINSTAGRAMSOUNDCLOUDSPOTIFY
PILET

35 €

VINÜÜL + PILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.80€

Garanteeri endale vinüül 150 partiist ja saa ka hea hinnaga pilet.

PILET

15 €

EELMÜÜGIPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.80€

Kuni 10. juulini on võimalik saada supersoodsa hinnaga.

PILET

18 €

TAVAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.05€

Piiratud kogus.

BOTIK BAAR & AED

Marati 5
11713 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
PÄRNU MUUSIKAELU ARENDUS MTÜ
Registrikood: 80356490
Köie tn 5-3, 80021 Pärnu, Estonia