N 11 APRILL 2019 ROCKCLUB TAPPER, TALLINN 19:00

SepticFlesh (GR) + Krisiun, Diabolical & Dead Shape Figure

Kreeka death metali titaan Septic Flesh naaseb Eestisse! Tuuril teevad kaasa Krisiun, Diabolical ja Dead Shape Figure. 

Hiljuti uue albumi “Codex Omega” valja andnud Kreeka death metali titaan SepticFlesh naaseb Eestisse 11. aprillil. Klubis Tapper toimuval kontserdil astuvad lavale lisaks kreeklastele ka nende tuurikaaslased – brasiilased Krisiun, Rootsi black metal punt Diabolical ning soomlased Dead Shape Figure. 

 

Septicflesh on alati silma paistnud äärmiselt tehnilise pillikäsitluse ning Kreeka mütoloogia motiivide poolest nii muusikas kui ka laulutekstides ja lavakujunduses. Allahindlusi ei tehta ka seekord! Üliedukas uus album “Codex Omega” viib bandi uuele tasemele nii pillimängu kui ka populaarsuse poolest – bänd esineb maailma suurimatel festivalidel ning tuuritab väga aktiivselt. 

1990. aastal asutatud SepticFleshil on lisaks uuele albumile arsenaalis 7 kauamängivat ning mitmeid singleid, millest kindlasti üks tuntumaid on legendaarne “Communion”.

Braziilia kolmik Krisiun peaks Eesti raskemuusika fännile väga tuttav nimi olema – Krisiun on mänginud Tallinnas nii vanas heas Nõmme kultas, kui ka mitu korda Tapperis, üks neist oli koos Cannibal Corpse’ga. Seekord üllatavad nad meid uue albumiga  “The  Great  Execution” – väga naturaalse soundiga album, mis viib kuulajad tagasi klassikalise 90-ndate death metali juurde. . 

Tuuri kaks erikülalist Rootsi black-metal band Diabolical ja soomlased Dead Shape Figure peaksid samamoodi olema tuttavad kohaliku kuulaja kõrvale – mõlemad on esinenud Tallinnas päris mitu korda ning naasevad nüüd et demonstreerida oma uut materjali.


LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub   ⎜   Uksed 19:00
FACEBOOK PAGE
PILET

25 €

EARLY BIRD

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.30€

Piiratud kogus eelmüügipileteid kiirematele.

PILET

30 €

ENTRY

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.55€

Eelmüügipiletid kuni sündmuse alguseni.

PILET

35 €

DOORS

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.80€

Pileti hind sündmuse ajal ning uksel.

PILET

50 €

TOETAJAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 2.55€

Aitäh! Pileti soetamisel avaldad toetust sündmuse korraldamiseks ning skeene elavdamiseks.

Rockclub Tapper

Pärnu maantee 158
11317 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
PROMOTER OÜ
Registrikood: 14189691
Võru 16, 13612, Tallinn