16 SEPTEMBER - 19 MAI VON KRAHL, TALLINN

Ruutu10 Meistrite liiga

Ruutu10 meisterimproviseerijad on nüüd juba päevi vaielnud ja kaklenud, et kes neist on ikkagi Räpina parim improviseerija. Enne ei saa edasi minna, kui pole välja selgitatud absoluutne tšempion. Sel hooajal alustame teekonnaga, kus selgitame välja parima meie seast. Maikuuks selgub kõige osavam improviseerija. Andres, Martin, Rauno, Toivo ja Jürmo astuvad teie poolehoiu nimel populaarsusvõistlusesse. Võistlejad astuvad üles, et täita improülesandeid, mis sisaldavad laulu, räppi, stseene, karaktereid, vaimukat dialoogi ning naerutavat situatsioonikomöödiat. Kasutada on lubatud ainult oma šarmi, improoskuseid ja ebaausaid võtteid.


Teadmiseks… see võistlus on meie jaoks ülimalt tähtis ning teile ajuvabalt naljakas ja meelelahutuslik. Et lisada Ruutu10 meistritele veel pinget, siis igal etapil ühineb võistlusega üks Ruutu10 õpilane.


Tule toeta oma lemmikut ning veeda naerurohke õhtu vaadates improkomöödia etendust. Sel hooajal ainult 8 korda. Iga kord selgub etapi võitja. Hooaja peale kokku selgub üldine meister.


Laval: Andres Kalle, Martin Junna, Rauno Meronen, Toivo Värbu, Jürmo Mehine + runner up


Muusika: Veeda Kala


FACEBOOK EVENTVEEBILEHTYOUTUBE

Von Krahl

Rataskaevu 10
10130 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
IMPROKRAATIA MTÜ
Registrikood: 80353089
Kotka tn 26, 51003 Tallinn