L 16 MÄRTS PHILLY JOE'S JAZZIKLUBI, TALLINN 23:00

Restless Experience

Live elektroonikat viljelev Restless Experience alustas tegutsemist 2016. aasta veebruaris. Põhiliikmete Raimond Mägi (bass) ja Elvis Jakobson (trummid) koostöö on selles žanris kestnud juba 7 aastat ning lugude autoriks on peamiselt Raimond Mägi. 2016 aasta sügisel liitus bändiga sündigurmaan Raun Juurikas. 

Peale koosseisu laienemist liikus fookus DnB-lt ja Jungle-lt ka  teistesse elektroonilise muusika suundadesse nagu näiteks dubstep, glitch hop, broken beat, 2 beat jne. Eeskujusid on bändil palju, aga et mingit aimu saada võiks mõjutajatest välja tuua -  Photek ,Dillinja, Skream, Source Direct,  Boards of Canada, NERVE, Bonobo, Autechre jne. Restlessi  jaoks on oluline saavutada mängitavas muusikas autentne sound ja stiiliteadlik lugudele lähenemine, samas on rõhk ka improvisatsioonilisusel, et tekiks teatud live muusika atmosfäär ja mis võib enda olemuselt olla  DJ setist ineraktiivsem ja spontaansem.

LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub   ⎜   Klubi avatakse 17:00FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEVEEBILEHTINSTAGRAM
PILET

7 €

EELMÜÜGIPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.35€

Piiratud hulk soodsaid eelmüügipileteid, kuni sündmuseni alguseni. 

PILET

10 €

TAVAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55€
Pileti hind sündmuse ajal ning uksel.
PILET

20 €

TOETAJAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.05€

Toetad Eesti jazzi kultuuri, Philly Joe's tänab! Pilet tagab sissepääsu ning istekoha kontserdil, broneering kuni 10 minutit enne sündmust. 

Philly Joe's Jazziklubi

Vabaduse väljak 10
10146 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
TALLINNA JAZZIKLUBI MTÜ
Registrikood: 80366382
Vabaduse väljak 10, 10146 Tallinn