R 5 NOVEMBER SAARE KEK, KURESSAARE 20:00

Pilvi Karu albumi "Padrikus" plaadiesitluskontsert

Kontserdil kõlavad Pilvi Karu laulud vastvalminud plaadilt. Muusika on loodud Jaan Kaplinski, Heljo Männi, Ave Alavainu, Anna Haava, Hasso Krulli, Artur Alliksaare, Tõnu Õnnepalu, Karl Martin Sinijärve, Airis Erme, Andres Karu ja Doris Kareva luulele.

Laulud on eestikeelsed mõtterännakud  nii unistustesse, mälestustesse, hingesügavustesse kui ka metsarägastikku... Padriku õhtujuht on Andres Karu.

Pilvi Karu laululoomingu algus jääb pooleteise aasta taha, kus ootamatult oli enda jaoks aega. Klaveri ja luuletuste seltsis hakkasid sündima kaunist eesti poeesiast inspireeritud laulud.

Pilvi on kakskümmend aastat õpetanud laulmist noortele solistidele.

"Usaldasin esmalt oma laulud nende kätte, kes minu juures alustanud ja nüüd muusikutena jätkamas. Siit hakkas tasapisi arenema laulude salvestamist ja plaadi väljaandmist käivitav idee. Nägin võimalust väljendada õpetaja ja õpilaste vahelist suhet ning vastastikust austust, julgustamaks õpetajaid võtma oma õpilasi ainulaadsetena."

NB! Kontsert algab kell 20.00 ja on kahes osas. Uksed on avatud kell 19.00. Eelnevalt on avatud kohvik. Laudu on võimalik ette broneerida info@saarekek.ee või helistades numbrile +372 566 883 77.

_______________________________

  • On garanteeritud ligipääs erivajadusega külastajale.
  • Piletiga erivajadusega inimese saatjale sisenemine tasuta.
  • Sündmusel saab tasuda sularahas ja kaardiga.
  • Sündmusele ei lubata silmnähtavalt joobes isikuid, korraldajal on õigus keelduda külastaja teenindamisest hoolimata pileti olemasolust.
  • Sündmuse toimumiskohas ei tohi suitsetada väljaspool selleks ettenähtud ala(sid).

_______________________________

SÜNDMUSELE ON KEELATUD SISENEDA

  • tuli-, külm- ning muud tüüpi relva või isikukaitsevahendiga.
  • professionaalse foto-, videosalvestuse- või audiosalvestuse tehnikaga.
LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub     ⎜    Uksed 19:00

________________________

⚠️  SÜNDMUSEL TEOSTATAKSE COVID-19 TÕENDI KONTROLL

Vastavalt EV korraldusele on  sündmuse külastajal kohustus esitada koos piletiga kehtiv COVID-19 tõend: vaktsineerimistõend; COVID-19 läbipõdemise tõend; kehtiv negatiivne antigeeni test või negatiivne PCR-testi sertifikaat (allikas kriis.ee). Piletit ostes kinnitab tarbija kehtiva tõendi esitamise kohustusest arusaamist. Nooremad kui 18-aastased enda nakkusohutust kehtivate piirangute kohaselt tõendama ei pea. Sündmusel on tasulise kiirtesti (6 €) võimalus kõigil külastajatel.

________________________FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEVEEBILEHTINSTAGRAM
PILET

12 €

TAVAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55€

Eelmüügi pilet täiskasvanule.

PILET

9 €

SOODUSPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55€

Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele, ja Eesti Jazzliidu liikmetele.

Saare KEK

Ringtee 15
93815 Kuressaare
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
SAARE KEK MUUSEUM MTÜ
Registrikood: 80550453
Ringtee 15, 93815 Kuressaare, Estonia