K 15 APRILL INTERNET, EESTI 20:00

[ONLINE] Philly Joe's Live: Tanel Ruben "Üksi karjääris"

Philly Joe’si jazziklubi seisab suure teadmatuse ees. 25. märtsil otsustasime meie veebikontsertide sarjale kriipsu peale tõmmata, et hoida nii meie kui ka teie tervist. Peagi sai selgeks, et ilma kontserttegevuseta võib meie eluiga üürikeseks jääda. Sestap käivitame ÜLIMA ettevaatlikusega duo- ja soolokontsertide veebisarja, mis annab kõigile võimaluse panustada Eesti Jazzi Kodu säilimisse. Kuidas panustada? Info allpool! ????

TANEL RUBEN "ÜKSI KARJÄÄRIS"

Tanel Ruben – trummid, hääl, IPAD

Seekordsel kontserdil saavad pea kõik omadused ja oskused ühes isikus kokku. Soolo kava hõlmab endas nii traditsioonilist soolot trummikomplektil kui ka elektrooniliste vahendite kasutamist koos trummikomplektiga. Esitusele tulevad nii palad, mis on range vormi ja liikumisega, kuid samuti teoseid, millel ei pruugi olla ei otsa ega äärt.

Tanel Ruben on jazzmuusik, trummar, õppejõud ja helilooja, kes tegutseb muusikuna aktiivselt alates 1990-ndatest aastatest. Tanel on salvestanud üle 60 heliplaadi, millest 9 on ta produtseerinud ise. Lisaks vabakutselise ametile töötab alates aastast 2000 Eesti Muusika ja-Teatriakadeemias dotsendina. Samuti on ta üks jazzmuusika osakonna loojatest koos Jaak Sooääre ja Raul Söödiga Eesti Muusika ja Teatriakadeemias. Tanel Ruben on koostööd teinud erinevate teatritega ja osalenud nii muusikuna kui ka muusika loojana üheksas etenduses erinevates Eesti teatrites. Heliloojana on Tanel kirjutanud üle saja muusikapala erinevatele koosseisudele. Tanel Ruben on musitseerinud väga mitmete tuntud muusikutega nii Eestis kui ka välismaal: David Liebman, Avishai Cohen, Anders Jormin, Brian Melvin, Omar Torez, Alexey Kruglov, Jaak Sooäär, Miguel Cruz, Raimonds Pauls ja paljud teised.

 

_______________________________

Kogume toetusi vabatahtlikkuse alusel. Selleks on kaks võimalust:


LOE EDASI →

Kontsert algab 20:00
⚠️ Tegemist on online kontsertiga, mida saab vaadata siit →


FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEVEEBILEHTINSTAGRAM
PILET

3 €

SUURE SÜDAMEGA INIMENE

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.35€

Oled suuteline ühest kohvist loobuma, et toetada Eesti muusikat. Oled suure südamega inimene!

PILET

5 €

PATROON

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.35€

Sul on suur vajadus teha head. Oskad inimesed naeratama panna!

PILET

10 €

LEGEND

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55€

Vähesed saavad end sinuga kõrvutada. Sinu teod lähevad ajalukku, 100%!

Internet


Vaata kaardilt
SÜNDMUSE KORRALDAJA
TALLINNA JAZZIKLUBI MTÜ
Registrikood: 80366382
Vabaduse väljak 10, 10146 Tallinn