R 29 NOVEMBER PHILLY JOE'S JAZZIKLUBI, TALLINN 23:00

Philly Joe's Late Night:Emil Rutiku Experience "Jimi Hendrix 77"

Philly Joe's Late Night on verivärske kontserdisari, mis kutsub inimesi muusikat nautlema hilistel öötundidel. Late Night kontserdid toimuvad peale tavapärast õhtust kontserti algusega kell 23, luues ideaalse hilisöise õhkkonna, mis on igale õigele jazziklubile loomuomane. Öö on meie!

EMIL RUTIKU EXPERIENCE "JIMI HENDRIX 77"

Emil Rutiku - vokaal
Raul Ukareda - kitarr
Ain Kalme - basskitarr
Petteri Hasa - trummid

77 aastat tagasi, 1942. aasta 27. novembril sündis sombuses Seattle’s James Marshall Hendrix. Paarkümmend aastat hiljem sai sellest viletsates oludes kasvanud poisist üks 20. sajandi mõjukamaid muusikuid. 

Erinevate muusikaväljaannete poolt korduvalt läbi aegade parimaks kitarristiks valitud Jimi Hendrixi mõju on veel tänagi tunda enam-vähem iga kitarristi mängus, kes vähegi mingisuguse rocki alaliigiga tegeleb. Oma ajast mitukümmend aastat ees olnud Hendrix on inspireerinud ja inspireerib jätkuvalt muusikuid üle kogu maailma. 

Hendrixit peavad oma peamiseks eeskujuks ja nakatajaks ka Eesti vanima bluesbändi Compromise Blue asutajad Raul Ukareda, Ain Kalme ja Emil Rutiku. Nüüd, Jimi 77nda sünnipäeva puhul kogunetakse taas koos Soome löökriistavõluri Petteri Hasaga kolmeks kontserdiks, et väljendada tänu ja tunda rõõmu Hendrixi pärandi osaks olemisest.  

_______________________________

  • Club One kliendiprogrammi liikmetele kaks piletit ühe hinnaga! Pileteid saab osta alates tund enne kontserdi algust Club One kaardi alusel.
  • Müügil toetajapiletid hinnaga 25€, millega toetad Eesti jazzi kultuuri, Philly Joe's tänab! Pilet tagab sissepääsu ning istekoha kontserdil, broneering kehtib kuni 10 minutit enne sündmuse algust.
  • Sündmusel saab tasuda nii sularahas kui kaardiga. 
LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub   ⎜  Uksed 22:00


FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEVEEBILEHTINSTAGRAM
PILET

10 €

EELMÜÜGIPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55€

Piiratud hulk soodsaid eelmüügipileteid.

PILET

12 €

TAVAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55€

Pileti hind eelmüügis ning uksel.

PILET

25 €

TOETAJAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.30€

Toetad Eesti jazzi kultuuri, Philly Joe's tänab! Pilet tagab sissepääsu ning istekoha kontserdil, broneering kuni 10 minutit enne sündmust.

Philly Joe's Jazziklubi

Vabaduse väljak 10
10146 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
TALLINNA JAZZIKLUBI MTÜ
Registrikood: 80366382
Vabaduse väljak 10, 10146 Tallinn