K 22 JAANUAR PHILLY JOE'S JAZZIKLUBI, TALLINN 20:00

Pent Järve Trio feat. Madis Muul

Pent Järve Trio sündis mõni aasta tagasi, et mängida Pendi bakalaureuseeksamil. Sealt sai idanema idee, et võiks selle koosseisuga lindistada ka täispika albumi. 2017. aasta lendas loomingu tähe all ning 2018. kevadel nägigi ilmavalgust debüütalbum “Kalamaja Session”, mis on saanud palju positiivset vastukaja. 2019. aastal salvestati veel stuudio live video “Heads or Tails”. 

Kontserti teises pooles liitub Trioga klahvpilli mängija Madis Muul, kellega on läbi aegade sidunud tihe muusikaline koostöö. Pent ja Madis mängivad koos ansamblites JT Conception, Lenna ning mõni aeg tagasi tegutsenud fusiongrupis Power Play. Täpselt sama rütmigrupp (Kurvits, Mägi, Järve ja Muul) mängib ka Madis Muuli Hexteti sellel aastal ilmunud albumil “Characters”. Kuna koos on mängitud palju, tõotab kontsert tulle põnev ja vaheldusrikas.

Pent Järve - kitarr
Raimond Mägi - basskitarr
Hans Kurvits - trummidMadis Muul - hammond, klavinet

_______________________________


  • Club One kliendiprogrammi liikmetele kaks piletit ühe hinnaga! Pileteid saab osta alates tund enne kontserdi algust Club One kaardi alusel.
  • Müügil toetajapiletid hinnaga 25€, millega toetad Eesti jazzi kultuuri, Philly Joe's tänab! Pilet tagab sissepääsu ning istekoha kontserdil, broneering kehtib kuni 10 minutit enne sündmuse algust.
  • Sündmusel saab tasuda nii sularahas kui kaardiga. 
LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub   ⎜   Klubi avatakse 19:00


FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEVEEBILEHTINSTAGRAM
PILET

10 €

EELMÜÜGIPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55€

Piiratud hulk soodsaid eelmüügipileteid.

PILET

12 €

TAVAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55€

Pileti hind eelmüügis ning uksel.

PILET

25 €

TOETAJAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.30€

Toetad Eesti jazzi kultuuri, Philly Joe's tänab! Pilet tagab sissepääsu ning istekoha kontserdil, broneering kuni 10 minutit enne sündmust.

Philly Joe's Jazziklubi

Vabaduse väljak 10
10146 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
TALLINNA JAZZIKLUBI MTÜ
Registrikood: 80366382
Vabaduse väljak 10, 10146 Tallinn