R 8 DETSEMBER CLUB FACTORY, TALLINN 22:00

PAUL VAN DYK in Tallinn I From Then On Album Tour

Reedel, 8. Detsembril külastab Eestit kahe Grammy auhinnaga pärjatud ning korduvalt maailma number üks Dj’ks kroonitud legend - Paul Van Dyk.

Staar külastab Tallinna ööklubi “Factory” oma uue albumi “From There On” maailmaturnee raames. Eelmise nädala lõpus ilmunud seni kõige isiklikum Paul’i album on vaid mõne päevaga vallutanud tantsumuusika tabelite tipud üle kogu Maailma. Paul Van Dyk’i uus album on seniste seast kõige isiklikum, kuna see valmis peale väga rasket õnnetust tema endaga. Hollandis Utrechti linnas toimunud State of Trance 750 festivalil kukkus DJ Paul van Dyk lavalt alla nii õnnetult, et selle tagajärjel veetis staar pikka aega haiglas. Sündmusest sai inspiratsiooni ka tema uue albumi nimi.

Paul van Dyk on elektroonilise tantsumuusika DJ, muusik ja produtsent, kes on oma töö eest võitnud 2 Grammy auhinda. 2005. ja 2006. aastal valiti Dyk maailma parimaks DJ-ks. Paul on püsinud maailma top 40 Dj seas juba üle 20 aasta järjest. 2009. aastal musitseeris Paul koos Frankfurdi raadio sümfooniaorkestriga, mille peadirigent on üks Eesti tuntumaid dirigente Paavo Järvi.

Paul Van Dyk’i populaarsemad hitid on legendaarne Ibiza hümn “For An Angel”, “Home”, “We Are Alive” ning Eesti raadiotes palju eetri aega saanud “Let Go” ja “Lights”


Vanusepiirang 18+ | Uksed 22:00

NB! Sündmusele sisenedes kontrollitakse isikut tõendavat dokumenti!

FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGE
Pilet

19 €

EARLY BIRD

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.05 €
Piiratud kogus sooduspileteid.
Pilet

25 €

REGULAR BIRD

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.30 €
Piiratud kogus tavapileteid.
Pilet

29 €

LAZY BIRD

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.55 €
Viimased piletid müügil kuni sündmuse alguseni.
Pilet

35 €

VIP

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.80 €
Piiratud kogus.

CLUB FACTORY

Madara 22a,
10613 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
MYSTIQUE OÜ
Madara 22a,
10613 Tallinn