T 26 APRILL 2022 SVETA BAAR, TALLINN 20:00

PANZERFAUST [CAN] + VELNIAS [USA] | Sveta Baar

Eestisse jõuab Kanada black metali suurkuju Panzerfaust!

26. aprillil 2022 jõuab Sveta Baari lavale Kanada black metali suurkuju Panzerfaust. Kontserdi avab erikülaline Velnias.


Panzerfaust on Kanada black metal bänd, mis asutati Torontos 2005. aastal. Bändi lüürika uurib läbi ajaloo mitmesuguseid ebamugavust tekitavaid teemasid ja need ideed peegelduvad bändi keerulistes ja häirivates muusikakompositsioonides.

Panzerfaust soojendas Slayerit nende viimasel tuuril ning on tuuritanud suurnimedega nagu Marduk, Uada ja Vital Remains. Olles pärast 2017. aastal Belphegori ja Cryptopsy'ga tuuril autoõnnetuses peaaegu surma saanud, otsustas bänd luua oma seni kõige ambitsioonikama albumiseeria - tetraloogia "The Suns of Perdition". See on bändi seni kõige esiletükkiva töö ja võib-olla ka vägivaldseim. Esimene album neljasest grupist "War, Horrid War" avaldati labeli Eisenwald poolt 2019. aasta juunis. "The Suns of Perdition, Chapter I: War, Horrid War" on abrasiivne tripp otse ebainimlikkuse soppidesse. Selles esimeses peatükis vaadeldakse selle sajandi mineviku pahaloomulisi episoode, valgustades keerulisi teemasid filosoofilise objektiivi läbi. Tetraloogia teine osa “Render unto Eden” avaldati 2020. aasta augustis. 


_____________________________

  • Puuduvad võimalused teenindada erivajadusega külastajat.

LISAINFO →

Vanusepiirang puudub     ⎜    Uksed 19:30


FACEBOOK PAGEVEEBILEHTINSTAGRAM
PILET

12 €

EARLY BIRD

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55€
Piiratud kogus soodsaid pileteid kiirematele.
PILET

15 €

REGULAR BIRD

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.80€
Piiratud kogus eelmüügipileteid.
PILET

20 €

DOORS

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.05€
Pileti hind sündmuse ajal ning uksel.

Sveta Baar

Telliskivi 62
10412 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht