10 JUUNI - 12 AUGUST POKUMAA 20:00 / 21:00

Õunaaiakontserdid

Selle hooaja romantlilisim pakkumine - Õunaaiakontserdid - kutsuvad neljal selle suve õhtul koos jutuvestja Piret Pääri ning armastatud Eesti muusikute paaridega ühe Võrumaa põlistalu puude alla (muinas)lugude ja ehedate helide maailma. Räägitakse elust, armastusest ning koosolemisest.


Kontserdisarja avab juunis tundeline lauljatar Hedvig Hanson koos virtuooskitarrist Andre Maakeriga. Folgiliku juulikuu esimese kontserdi annavad Anu Taul ja Tarmo Noormaa, kes loovad terve hulga instrumentide kaasabil kireva helide maailma, misjärel võtavad teatepulga üle Sandra ja Jalmar Vabarna, kelle särts on tuntud mitmest Eesti folkbändist. Ning viimaks, sumedate augustiööde saabudes, on teie ees Kärt Johanson ja Tõnis Mägi, kes juba viljuvate õunapuude all võtavadki sümboolselt kokku meie kontserdisuve.


Piknik-kontsertidele on oodatud igas vanuses romantikud, muusika- ja loodusesõbrad. Kontserdipaika Haukal (Pokumaal) võib kohale tulla lõkke äärde pikniku pidama juba mitu tundi enne, samuti on võimalik jääda pärast kontserti telkima. Hommikuputru ning -kohvi saab järgmisel päeval kell 9–10.


Kontserdile võib tulla koos oma piknikukorvi ja -tekiga. Lõkke ja lugude kõrvale saab samuti kohapealt osta kerget kehakinnitust. Telkijatele on olemas pesemisvõimalus. Järgmisel päeval võib külastada Pokukoda ning uidata mööda metsaradu.


Sissepääs kontserdialale 17.00.
Perepiletiga saavad tulla kontserdile kaks täiskasvanut ja lapsed.
Alla 7-aastased lapsed (k.a.) saavad kontserdile tasuta.

SÜNDMUSED SAMAS SARJAS

Pilet

80 €

TOETAJA

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 4.05 €
Toetad kontsertide korraldust ja oled teretulnud kõigil neljal õhtul.
Pilet

120 €

TOETAJA

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 5.05 €
Toetad kontsertide korraldust, oled teretulnud neist kõigile neljale ja sinu valitud kontserdiõhtul ootab sind hää kohaliku kraamiga suupistevalik.

HAUKA TALUKOHT / POKUMAA

Urvaste küla, Urvaste vald, Võrumaa
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
POKUMAA SIHTASUTUS
Registrikood: 90001871
Urvaste küla, 66518 Võrumaa