19 JUULI POKUMAA 20:00

Õunaaiakontserdid – Sandra ja Jalmar Vabarna

Selle hooaja romantlilisim pakkumine - Õunaaiakontserdid - kutsuvad neljal selle suve õhtul koos jutuvestja Piret Pääri ning armastatud Eesti muusikute paaridega ühe Võrumaa põlistalu puude alla (muinas)lugude ja ehedate helide maailma. Räägitakse elust, armastusest ning koosolemisest.


Juulikuus jätkavad folgilainel Jalmar ja Sandra Vabarna, kelle ühist särtsu saab praegusel ajal nautida peamiselt ansambli Trad. Attack! koosseisus. Südasuvises õhtus õunapuude all nad mitte ainult ei plaani panna rahvast folgihelide saatel kaasa elama, vaid ka kaasa laulma. No näis.


Piknik-kontsertidele on oodatud igas vanuses romantikud, muusika- ja loodusesõbrad. Kontserdipaika Haukal (Pokumaal) võib kohale tulla lõkke äärde pikniku pidama juba mitu tundi enne, samuti on võimalik jääda pärast kontserti telkima. Hommikuputru ning -kohvi saab järgmisel päeval kell 9–10.


Sissepääs kontserdialale 17.00.
Perepiletiga saavad tulla kontserdile kaks täiskasvanut ja lapsed.
Alla 7-aastased lapsed (k.a.) saavad kontserdile tasuta.

Sandra ja Jalmar on muusikud, kes on ammutanud teadmisi õppides Eestis ja Rootsis ning mänginud mitmetes Eesti folkbändides. Hetkel tegutsevad nad koos ansamblis Trad.Attack!, mille masterplaan on mängida igas maailma riigis. Seega reisivad muusikud väga tihti. Pärimusmuusikast on läbi imbunud mõlemad ning see on inspireerinud neid ka omi lugusid kirjutama. Kontserdil kuulebki lugusid, mis neid oma muusikuteel ja eluteel kõnetanud on.


Piret on olnud Jutukooli eestvedaja ja profesionaalne jutuvestja juba veerand sajandit. Lood, mis teda eluteel saadavad, pärinevad nii siit- kui sealtpoolt piiri. Kui ta oma lugusid vestab, jääd tahes-tahtmata kuulama – need kannavad Su teise aega ja ruumi ja toovad siis teadjamana olevikku tagasi.

Piknik-kontsertidele võib tulla koos oma piknikukorvi ja -tekiga. Lõkke ja lugude kõrvale saab osta kohapealt kerget kehakinnitust. Telkijatele on olemas pesemisvõimalus. Järgmisel päeval võib külastada Pokukoda ning uidata mööda metsaradu.

Loe edasi
FACEBOOK
Pilet

15 €

TAVAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.80 €
Ostes enne kontserti kohapealt 19 €.
Pilet

40 €

PEREPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 2.05 €
Kaks täiskasvanut ja lapsed. Enne kontserti kohapealt 50 €.
SPONSORPILET

12 €

SÄÄSTUKAARDI SOODUSPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55 €
Piiratud arv pileteid Säästukaardi omanikele. Lisainfo soodustuse kohta www.coop.ee
Pilet

80 €

TOETAJA

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 4.05 €
Toetad kontsertide korraldust ja oled teretulnud kõigil neljal õhtul.
Pilet

120 €

TOETAJA

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 5.05 €
Toetad kontsertide korraldust, oled teretulnud neist kõigile neljale ja sinu valitud kontserdiõhtul ootab sind hää kohaliku kraamiga suupistevalik.

SÜNDMUSED SAMAS SARJAS

HAUKA TALUKOHT / POKUMAA

Urvaste küla, Urvaste vald, Võrumaa
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
POKUMAA SIHTASUTUS
Registrikood: 90001871
Urvaste küla, 66518 Võrumaa