12 AUGUST POKUMAA 20:00

Õunaaiakontserdid – Kärt Johanson ja Tõnis Mägi

Selle hooaja romantlilisim pakkumine ̶ Õunaaiakontserdid ̶ kutsuvad neljal selle suve õhtul koos jutuvestja Piret Pääri ning armastatud Eesti muusikute paaridega ühe Võrumaa põlistalu puude alla (muinas)lugude ja ehedate helide maailma. Räägitakse elust, armastusest ning koosolemisest.

Sirtsusirina ning sumedate suveööde saabudes astuvad viimasel õunapuuaia kontserdil üles Kärt Johanson ja Tõnis Mägi, keda eraldi ei pea ilmselt kellelegi pikemalt tutvustama. Samas ei näe neid kaht kuigi tihti koos esinemas ning seega tõotab tulla kontsertsarja finale grande vägagi eriline. Laternatuled, mis valgustavad juba oluliselt varem hämarduvat õhtut, lubavad heita pilgu küpse armastuse aeda ja mõelda sellel, mis meid seob. Elu õied võivad olla ja ongi erinevad.

Piknik-kontsertidele on oodatud igas vanuses romantikud, muusika- ja loodusesõbrad. Kontserdipaika Haukal (Pokumaal) võib kohale tulla lõkke äärde pikniku pidama juba mitu tundi enne, samuti on võimalik jääda pärast kontserti telkima. Hommikuputru ning -kohvi saab järgmisel päeval kell 9–10.

Sissepääs kontserdialale 17.00.
Perepiletiga saavad tulla kontserdile kaks täiskasvanut ja lapsed.
Alla 7-aastased lapsed (k.a.) saavad kontserdile tasuta.

Kärt ja Tõnis on loonud ning laulnud juba pikka aega. Nii ühised kui isiklikud lood on väärtus, täpselt nii nagu ka kodutunne, mis taasiseseisvumispäeva eel saab veelgi laiema tähenduse.

Piret on olnud Jutukooli eestvedaja ja profesionaalne jutuvestja juba veerand sajandit. Lood, mis teda eluteel saadavad, pärinevad nii siit- kui sealtpoolt piiri. Kui ta oma lugusid vestab, jääd tahes-tahtmata kuulama – need kannavad Su teise aega ja ruumi ja toovad siis teadjamana olevikku tagasi.

Piknik-kontsertidele võib tulla koos oma piknikukorvi ja -tekiga. Lõkke ja lugude kõrvale saab osta kohapealt kerget kehakinnitust. Telkijatele on olemas pesemisvõimalus. Järgmisel päeval võib külastada Pokukoda ning uidata mööda metsaradu.

Loe edasi
FACEBOOK
Pilet

15 €

TAVAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.80 €
Ostes enne kontserti kohapealt 19 €.
Pilet

40 €

PEREPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 2.05 €
Kaks täiskasvanut ja lapsed. Enne kontserti kohapealt 50 €.
SPONSORPILET

12 €

SÄÄSTUKAARDI SOODUSPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55 €
Piiratud arv pileteid Säästukaardi omanikele. Lisainfo soodustuse kohta www.coop.ee
Pilet

80 €

TOETAJA

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 4.05 €
Toetad kontsertide korraldust ja oled teretulnud kõigil neljal õhtul.
Pilet

120 €

TOETAJA

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 5.05 €
Toetad kontsertide korraldust, oled teretulnud neist kõigile neljale ja sinu valitud kontserdiõhtul ootab sind hää kohaliku kraamiga suupistevalik.

SÜNDMUSED SAMAS SARJAS

HAUKA TALUKOHT / POKUMAA

Urvaste küla, Urvaste vald, Võrumaa
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
POKUMAA SIHTASUTUS
Registrikood: 90001871
Urvaste küla, 66518 Võrumaa