10 JUUNI POKUMAA 21:00

Õunaaiakontserdid - Hedvig Hanson ja Andre Maaker

Selle hooaja romantlilisim pakkumine ̶ Õunaaiakontserdid ̶ kutsuvad neljal selle suve õhtul koos jutuvestja Piret Pääri ning armastatud Eesti muusikute paaridega ühe Võrumaa põlistalu puude alla (muinas)lugude ja ehedate helide maailma. Räägitakse elust, armastusest ning koosolemisest.

Kontserdisarja avab tundeline lauljatar Hedvig Hanson koos virtuooskitarrist Andre Maakeriga. Üle pika aja esitatakse duona koos omaloomingut ja kauneid helgeid laule, mis oma loomulikkuses sobivad varasuvisesse õhtusse suurepäraselt.

Piknik-kontsertidele on oodatud igas vanuses romantikud, muusika- ja loodusesõbrad. Kontserdipaika Haukal (Pokumaal) võib kohale tulla lõkke äärde pikniku pidama juba mitu tundi enne, samuti on võimalik jääda pärast kontserti telkima. Hommikuputru ning -kohvi saab järgmisel päeval kell 9–10.

Sissepääs kontserdialale 17.00.
Perepiletiga saavad tulla kontserdile kaks täiskasvanut ja lapsed.
Alla 7-aastased lapsed (k.a.) saavad kontserdile tasuta.

Hedvig ja Andre on koos kulgenud juba 2003. aastast, mil salvestati Hedvigi albumid "What Color Is Love " ja "You Bring Me Joy". Koostöö sidus kaks inimest ka eraeluliselt: loodi muusikat, esineti nii Eestis kui välismaal, ehitati kodu, kasvatati kahte poega. Tänaseks on koostehtut kogunenud ja tekkinud ka teineteisest eraldi muusikalisi ettevõtmisi – nii tegeleb Andre Maaker viimasel ajal peamiselt soolokarjääriga ning Hedvig on pühendunud kodustele tegemistele ja kirjutamisele, esineb ta oma sõnul vaid tunde järgi ja valitud paikades.

Piret on olnud Jutukooli eestvedaja ja profesionaalne jutuvestja juba veerand sajandit. Lood, mis teda eluteel saadavad, pärinevad nii siit- kui sealtpoolt piiri. Kui ta oma lugusid vestab, jääd tahes-tahtmata kuulama – need kannavad Su teise aega ja ruumi ja toovad siis teadjamana olevikku tagasi.

Piknik-kontsertidele võib tulla koos oma piknikukorvi ja -tekiga. Lõkke ja lugude kõrvale saab osta kohapealt kerget kehakinnitust. Telkijatele on olemas pesemisvõimalus. Järgmisel päeval võib külastada Pokukoda ning uidata mööda metsaradu.

Loe edasi
FACEBOOK
Pilet

15 €

TAVAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.80 €
Ostes enne kontserti kohapealt 19 €.
Pilet

40 €

PEREPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 2.05 €
Kaks täiskasvanut ja lapsed. Enne kontserti kohapealt 50 €.
SPONSORPILET

12 €

SÄÄSTUKAARDI SOODUSPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55 €
Piiratud arv pileteid Säästukaardi omanikele. Lisainfo soodustuse kohta www.coop.ee
Pilet

80 €

TOETAJA

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 4.05 €
Toetad kontsertide korraldust ja oled teretulnud kõigil neljal õhtul.
Pilet

120 €

TOETAJA

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 5.05 €
Toetad kontsertide korraldust, oled teretulnud neist kõigile neljale ja sinu valitud kontserdiõhtul ootab sind hää kohaliku kraamiga suupistevalik.

SÜNDMUSED SAMAS SARJAS

HAUKA TALUKOHT / POKUMAA

Urvaste küla, Urvaste vald, Võrumaa
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
POKUMAA SIHTASUTUS
Registrikood: 90001871
Urvaste küla, 66518 Võrumaa