7 JUULI POKUMAA 21:00

Õunaaiakontserdid – Anu Taul ja Tarmo Noormaa

Selle hooaja romantlilisim pakkumine -- Õunaaiakontserdid -- kutsuvad neljal selle suve õhtul koos jutuvestja Piret Pääri ning armastatud Eesti muusikute paaridega ühe Võrumaa põlistalu puude alla (muinas)lugude ja ehedate helide maailma. Räägitakse elust, armastusest ning koosolemisest.


Pärimusmuusikutest paar Anu Taul ja Tarmo Noormaa toovad endaga kaasa lõunaeesti siiruviirulist folgimuusikat ja nõnda saab sarja teine kontsert sama palju romantiline kui tantsuline. Nende laulud ja pillilood jutustavad olulistest tunnetest nagu armastus, igatsus, kurbus, rõõm – kõigest, mis avab südame värava.  Vürtsiks pisut müstikat elust enesest ja mõni ühine lugu, millest täpselt ei teagi, kas see oli unes või ilmsi...


Piknik-kontsertidele on oodatud igas vanuses romantikud, muusika- ja loodusesõbrad. Kontserdipaika Haukal (Pokumaal) võib kohale tulla lõkke äärde pikniku pidama juba mitu tundi enne, samuti on võimalik jääda pärast kontserti telkima. Hommikuputru ning -kohvi saab järgmisel päeval kell 9–10.


Sissepääs kontserdialale 17.00.
Perepiletiga saavad tulla kontserdile kaks täiskasvanut ja lapsed.
Alla 7-aastased lapsed (k.a.) saavad kontserdile tasuta.

Anu ja Tarmo loovad oma helide ilma terve hulga instrumentide kaasabil – torupill, kitarr, tinavile, erinevad lõõtspillid – mängitakse läbisegi neid kõiki. Repertuaar on suuresti omaloominguline, mille hulgas kõlab ka viisistatud mulgikeelset luulet. Anu Taul on laulja ja laulukirjutaja, Tarmo seevastu peab end külapillimeheks.

Piret on olnud Jutukooli eestvedaja ja profesionaalne jutuvestja juba veerand sajandit. Lood, mis teda eluteel saadavad, pärinevad nii siit- kui sealtpoolt piiri. Kui ta oma lugusid vestab, jääd tahes-tahtmata kuulama – need kannavad Su teise aega ja ruumi ja toovad siis teadjamana olevikku tagasi.

Piknik-kontsertidele võib tulla koos oma piknikukorvi ja -tekiga. Lõkke ja lugude kõrvale saab osta kohapealt kerget kehakinnitust. Telkijatele on olemas pesemisvõimalus. Järgmisel päeval võib külastada Pokukoda ning uidata mööda metsaradu.

See kontsert toimub Võru folkfestivali raames ja pakub folgiliste päevale pikendust ning soovijatele öömaja.

Loe edasi
FACEBOOK
Pilet

15 €

TAVAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.80 €
Ostes enne kontserti kohapealt 19 €.
Pilet

40 €

PEREPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 2.05 €
Kaks täiskasvanut ja lapsed. Enne kontserti kohapealt 50 €.
SPONSORPILET

12 €

SÄÄSTUKAARDI SOODUSPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55 €
Piiratud arv pileteid Säästukaardi omanikele. Lisainfo soodustuse kohta www.coop.ee
Pilet

80 €

TOETAJA

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 4.05 €
Toetad kontsertide korraldust ja oled teretulnud kõigil neljal õhtul.
Pilet

120 €

TOETAJA

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 5.05 €
Toetad kontsertide korraldust, oled teretulnud neist kõigile neljale ja sinu valitud kontserdiõhtul ootab sind hää kohaliku kraamiga suupistevalik.

SÜNDMUSED SAMAS SARJAS

HAUKA TALUKOHT / POKUMAA

Urvaste küla, Urvaste vald, Võrumaa
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
POKUMAA SIHTASUTUS
Registrikood: 90001871
Urvaste küla, 66518 Võrumaa