P 17 JUUNI ROCKCLUB TAPPER, TALLINN 19:00

Miss May I (US)

Damn.Loud ja Avocado Booking esitlevad :
Ameerika metalcore bänd Miss May I tuleb esmakordselt Eestisse!


Pühapäeval, 17. juunil esineb Tallinna klubis Tapper metalcore bänd Miss May I. 2007. aastal asutatud Ameerika metalcore bänd Miss May I tõusis oma kärjääris väga kiiresti ning tänaseks päevaks on saanud ülemaailmse raske muusika kogukonna lahutamatuks osaks. Tiinekate poolt 10 aastat tagasi moodustatud kollektiiv on tegutsenud väga produktiivselt ning selle aja jooksul on välja andnud 5 väga kvaliteetset metalcore'i tugisammast “Apologies Are for the Weak” (2009), “Monument” (2010), “At Heart” (2012), “Rise of The Lion” (2014) ja “Deathless” (2015). Nendest kolm viimast debüteerisid Billboardi chartide Top 5’s.

Tänapäevane Miss May I on need samad noored muusikud, kes moodustasid bändi 10 aastat tagasi – bänd ei ole kaotanud ühtegi liiget,- inpereerituna Ameerika metalli uuest lainest, bändidest nagu Lamb Of God, Underoath ja Bleeding Through, kuid samuti ka metalli ja rocki legendidest nagu Pantera ja White Zombie. Oma tegutsemise ajaloo jooksul on Miss May I esinenud maailmaa suurimatel festivalidel ning tuuritanud enda metalcore töökoja kolleegidega Parkway Drive, August Burns Red, We Came As Romans, Whitechapel jpm.


Bändi viimane album “Shadows Inside” (2017) duubeldab küte-riffide kogust ja toob nende loomingusse veel rohkem erinevaid vokaali partiisid nii žanri seest, kui ka väljast. See on album, mille salvestamisel bändi liikmed tegid kõik, et üks teist komfordi tsoonist välja suruda ja toota midagi tõesti autentset ja massiivset.


Tänavuse tuuriga tähistab Miss May I oma kümme aastat kestnud metalcore kütet ja meloodilisi refrääne – ning on tugevam kui kunagi varem ja valmis uuteks väljakutseteks, pidevalt arenev ja on toetatud väga tugevalt oma fännide poolt! Miss May I on valmis andma oma parimad kontserdid selle planeedi erinevates nurkades!

LOE EDASI


Vanusepiirang puudub | Uksed 19:00

FACEBOOK PAGE

SEOTUD SÜNDMUSED

Pilet

23 €

EARLY BIRD

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.30 €
Piiratud kogus soodsaid eelmüügipileteid.
Pilet

25 €

ENTRY

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.30 €
Piiratud kogus eelmüügipileteid, hind kuni sündmuse alguseni.
Pilet

30 €

DOORS

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.55 €
Pileti hind sündmuse ajal ning uksel.

ROCKCLUB TAPPER

Pärnu mnt 158g,
11317 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
PROMOTER OÜ
Registrikood: 14189691
Võru tn 16-113, 13612 Tallinn