6-7 JUULI EESTI KAEVANDUSMUUSEUM, IDA-VIRUMAA

Mägede Hääl 2018

Vabariigi 100. sünnipäeva puhul on Mägede Hääl selga tõmmanud tärgeldatud dressipluusi ja lauale ladunud Ida-Viru parimad palad sakusmendiks. Ура!


MUUSIKA
Sel aastal müdistame kolmel laval kahel päeval.


Kohtla-Raju – pealava rockile, räpile, ragistamisele, raputamisele. Artistid nagu Winny Puhh, Nublu, Badass Yuki ja Lolina.


Katlamaja – ööeluinimeste tantsusaal. Reedel lammutab Lekker, laupäeval müdistab Mutant Disco. Mõlemal külalised idablokist.


Kaevuripuhvet – veidrad võnked ja b2b DJ-setid eklektikutele ja joodikutele. Siin ruulivad San Hanid, 0.9 & klmnid.


Ajakava ja full lineup festivali kodulehel.

KAEVANDUSKINO “RAHVASTE SÕPRUS"
Maa-alune kino oma spetsiaalse Ida-Viru maigulise programmiga koostöös kino Sõprusega on tagasi! Mis veel: kino kolis sügavamale maapõue ning sinna viib sel aastal maa-alune rong. Umbes nagu 5D kino. Pilet sinna maksab kuus eurot ja selle eest saab ka kiivri pähe.


VÄLJASÕIDUD
Tunned, et ei saa täit doosi Ida-Viru ilust? Ära üldse muretse, oleme asja lihtsaks teinud ja laupäevaseks peaparanduseks kokku pannud kohalikku eksootikat tutvustava väljasõitude programmi. Nagu Kariibimere kruiis aga bussis ja Ida-Virumaal.


Sillamäe – Võimalus tutvuda kunagise suletud linnaga ja käega katsuda tema ilu! Tee Staliniga pilti Sillamäe kultuurikeskuses, kõnni mööda Mere puiesteed Läänemereni, einesta välikohvikus ja vaata Jevgeni Zolotko Vaivarat käsitlevat näitust Sillamäe muuseumis.


Aidu Fjordid – Maa tundub lame? Aidus oled nagu kuu peal. DJd taovad sulle tümmi, Purtse õllemeistrid kallavad sulle magusat ja kunagise põlevkivikarjääri veed teevad sulpsti - see on Mägede Hääle beach party. Ja kui tahad rendi kajak ja lase lesta.


TOIT JA JOOK
Süüa pakuvad Varja Kohvik, Cops & Max, Hungry Karl, Noodle Box, Öku Food Truck & Rotten Kimchi. Jookide eest vastutavad A. Le Coq, Purtse Pruulikoda, Peenjoogivabrik Nudist ja Punch Drinks. Muusika ja merchi janu kustutab plaadipood Biit, mis festivalialal oma uksed avab.


MAJUTUS
Kuna pidu kestab seekord kaua on telkla kõigi mugavustega ja pealava külje alt kaugemale viidud. Dušid on. Turvamees ka. Aed on ümber tõmmatud. Saab täitsa magada.


Soovid hotelli? Soovitame Wironiat Jõhvis
Märgi lisainformatsiooni “MÄGEDE HÄÄL” ja saad -20% allahindlust!


Soovid hostelit? Soovitame Everesti Kiviõlis
Märgi lisainformatsiooni “MÄGEDE HÄÄL” ja saad -20% allahindlust!


TRANSPORT
Mägede Häälele toob Tallinnast Elron Tartust saab ka rongiga, siis tuleb Tapal ümber istuda. Täitsa okei - näed isamaad. Sihtkoht on Kohtla-Nõmme ning festivali algus on ajastatud pärastlõunase rongi saabumise järgi. Saad end mugavalt sisse seada ja ei pea kainet rooli otsima.


Ja muide - Elroni sõidukaardi omanikele on festivalipilet 20% soodsam. Tip! Tunned põlevat kirge Narva maantee vastu? Autoga saab ka: pane gepsu "Eesti Kaevandusmuuseum” sisse ja tuled ilusti läbi Kohtla-Järve. Aega võtab umbes 2.5 tundi. Pole autot? Võta Easy Car Rendist.


TOETAJAD
Shout out: Eesti Kaevandusmuuseum, Integratsiooni Sihtasutus, Kultuuriministeerium, Kultuurkapital, Hasartmängumaksu Nõukogu, Ida-Viru Omavalitsuste Liit, Rootsi Suursaatkond Tallinnas, Eesti Filmi Instituut, Elron, Amserv, Kino Sõprus, A. Le Coq, Raadio 2, Narva Kunstiresidentuur, Repo Vabrikud, Purtse Pruulikoda, Easy Car Rent, Ellington Printing ja Toila vald.

LOE EDASI

FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGE

SEOTUD SÜNDMUSED

EESTI KAEVANDUSMUUSEUM

Jaama 100, Kohtla-Nõmme,
30503 Ida-Virumaa
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
MÄGEDE HÄÄL OÜ
Registrikood: 14431838
Tamme 24-1, 41542 Jõhvi, Ida-Virumaa