T 7 MAI KULTUURIKATEL, TALLINN 19:00

Little Big (RUS) - SKIBIDI Tour in Tallinn

Üleilmse hiti "Skibidi" autor Little Big esineb sel kevadel Tallinnas.

Venemaalt pärit reivibänd Little Big, kes oskab fänne alati omapäraste videote ja lavashow'ga üllatada, esineb sel kevadel, 7. mail Tallinnas, Kultuurikatlas. Kollektiiv jõuab Eestisse üleilmse "Skibidi Tour" tuuri raames.

 

Little Big on Venemaalt, Peterburist pärit kollektiiv, kuhu kuuluvad Ilya Prusikin, Sergey 'Gokk' Makarov, Olym piya Ivleva ja Mr. Clown. 2013. aasta alguses tegutsemist alustanud reivibänd pälvis avalikkuse tähelepanu juba mõned kuud hiljem, kui avaldasid ühes muusikavideoga enda esimese singli „Every Day I’m Drinking“. Sellele järgnes Lõuna-Aafrika legendaarse reiviräpparite duo Die Antwoordi soojendamine samal suvel.

Kollektiiv andis teisel tegutsemisaastal välja oma esimese kauamängiva „With Russia From Love,“ millele järgnesid „Funeral Rave“ 2015. aastal ning läinud aastal anti kahes osas välja album „Antipositive“. Viimase kahe helikandja peal on teiste seas kaasa löönud ka läinud nädalal Eesti Muusikaauhindadel Aasta Hip-Hop/Rapalbumi ja Aasta Muusikavideo tiitli pälvinud Tommy Cash.

Sarnaselt Cashile oskab ka Little Big nii laval kui muusikavideotes fänne alati üllatada. Kollektiiv võtab tihti neile omase absurdse, šokeeriva või provotseeriva prisma läbi luubi alla ühiskonnas olulised probleemid ja teemad. „Me tahame lihtsalt inimestele näidata, et nende elu kuulub neile endile. Riigid ja valitsused ei ole nii olulised kui nad arvavad, inimene võib tegeleda, millega ta soovib,“ räägib Little Bigi ninamees Ilya Prusikin.

Bändi viimase singli „Skibidi“ muusikavideo üllatas hoopiski veidrate tantsusammudega. Internetis kiiresti levima hakanud videot on tänaseks ainuüksi YouTube’i kanalites üle 142 miljoni korra vaadatud ning klipist tuntud liigutusi jäljendavad nii kohalikud vene saatejuhid ja staarid kui mitmekümned tuhanded fännid üle maakera, kes on kaasa löönud #skibidichallenge liikumises.

________


Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi ürituse sisus ning ajakavas!The organizer reserves the right to amend the event and the schedule without giving prior notification or any reasons thereof! 

LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub   ⎜   Uksed 19:00
FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEVEEBILEHT
PILET

19 €

EARLY BIRD

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.05€

Esimesed sooduspiletid. Saadaval vaid piiratud kogus!

PILET

24 €

REGULAR BIRD

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.30€

Saadaval vaid piiratud kogus!

PILET

29 €

LATE BIRD

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.55€

Saadaval vaid piiratud kogus!

PILET

35 €

LAZY BIRD

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.80€

Saadaval vaid piiratud kogus!

Kultuurikatel

Põhja puiestee 27a
10415 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
PROSOLUTIONS OÜ
Registrikood: 11526892
Tallinna mnt. 74, 80020 Pärnu