R 14 JUUNI NÖGES, SAAREMAA 19:00

Lisakontsert: Leana & Hartwini plaadi "Kodu" esitluskontsert

Leana & Hartwin, kaks Saaremaal elavat muusikut, on valmis saanud plaadi "Kodu", mille lood on suuresti inspireeritud saarest, selle elanikest ja siin laiuvast loodusest. 

Head sõbrad,

Meil on valmis saanud uus plaat "Kodu". Enne kui uued lood-laulud ilma peale laiali lasta, tahaksime neid kõigepealt teiega jagada siinsamas kodusaarel, kust need lood alguse on saanud,. Oled südamest oodatud seda mõnusat varasuvist õhtut meiega jagama. 

Pärast kontserti on kõik oodatud ka koogile ja kohvile/teele, mis Nögese pererahvas meile valmistanud on! Valgust on ju sel ajal pikalt, nii saab jutt ka pikemalt kesta :).


Õhtu plaan on selline:

  • 18.00 uksed
  • 19.00 kontserdi algus
  • 20.30 kook, tee/kohv ja jutud

Kohtumiseni juba 14.juunil Pihtlas! Päikest ja rõõmu!


Leana & Hartwin

Leana & Hartwin, kes mängivad koos juba 12 aastat, on end sisse seadnud maalilisel Saaremaal. Saarel sündinud ja kasvanud laulja ja vilede ning torupillimängija Leana Vapper-Dhoore peab saart oma ainukeseks päriskoduks. Enda kirjutatud lood leiavad oma alged sosistavates metsades, sügavates rabades ja saare rahu toovates maastikes. Hartwin Dhoore mängib diatoonilist akordioni ja on tuntud eelkõige oma uuendusliku instrumentaalse helikeele poolest. Hartwini melanhoolsed harmooniad Leana laulude saateks on Saaremaa vaikse ja maagilise elu-olu peegelduseks. Nende lood leiavad end Eesti pärimusmuusika ja uute seni rääkimata lugude ristteel, mis hoiavad seda sama pärimust elus. Moodustades hapra ja saladusliku terviku, viivad Leana & Hartwini lood kuulaja kaasa salamaale, kust see muusika alguse sai – Saaremaale.

___________________________


  • Sündmus on vanusepiiranguta, lastel sisenemine koos vanemaga või täiskasvanud saatjaga.
  • On garanteeritud ligipääs erivajadusega külastajale.
  • Sündmusel saab tasuda sularahas ning kaardiga.

LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub    ⎜   Uksed 18:00
FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEVEEBILEHTINSTAGRAM
PILET

10 €

KONTSERDIPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55€
Piiratud kogus eelmüügipileteid.

Nöges


94101 Pihtla
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
WOODBOX OÜ
Registrikood: 14063518
K. Ojassoo tn 4-9 Kuressaare, 93812 Saaremaa, Estonia