N 9 JUULI LAEV, TALLINN 20:30

Ansambli KÖÖMES värske albumi KOSMOSE JÕGI esitluskontsert Tallinnas

Ansambli KÖÖMES värske albumi KOSMOSE JÕGI esitluskontsert 9. Juulil Tallinnas @ LAEV. Saab olema pikk ja kaunis õhtu täis rokkmuusikat.

Meeleolu ravib KÖÖMESe lemmik DJ-duo Hot n' Handsome, mis tähendab, et pidu niipea otsa ei saa...

Oleme seda kontserti kaua oodanud ja selleks pikalt valmistunud. Oodata on pikka ägedat laivi lugudega uuelt plaadilt ja sekka muidugi lugusid kogu meie paremikust. KÖÖMES peab oma loomingus esmatähtsaks kuulajate kaasamise. Nii mõtlemisse, kui hullude rütmide, valjude riffide ja pimedate ihade kaudu kaasa elamisse. Kõik, millest KÖÖMESE laulud on, on päris elu. Vahel suurem, kui elu.

Album KOSMOSE JÕGI on salvestatud aastatel 2017 – 2019 Redeye stuudios ja Susi stuudios Sten-Olle Moldau käe all. Külalistena teevad plaadil kaasa Marilin Kongo, Uku Kübar, Markus Robam, Taavi Langi ja Tallinna Tehnikaülikooli kammerkoor. Albumi produtseeris Martti Tamm Redeye stuudios ning miksis ja masterdas Kristo Kotkas Sinusoid stuudios. 

Aleksander Ots: “Aastaid vaid sosistustes olemas olnud album “KOSMOSE JÕGI” on juba enne ilmumist saanud vanade rokipeerude heakskiidu ja hitihoiatuse, see on äge… Aga põhiliselt, mul on pagana hea meel, et Hando Runnel oli nõus, et mõned ammu mõeldud mõtted pannakse jälle uude rütmi ja viisi.”

Bent Rushmore: “Ainult vinüülile panime albumi väga lihtsal põhjusel – striimimine on nii 2000’ndad, palju kõvem teema on analoog… Küll keegi selle plaadi varsti maailma ka digitaalselt laiali piraadib.”

Kaspar Kaljas: “Tegelikult on see plaat meie tuleproov tänases rokkmuusikas, mida, noh… polegi ehedal kujul palju järgi jäänud. Aga otsus anda välja album ainult vinüülplaadil on meie austusavaldus me omaaegsetele iidolitele.”

Tule meid vaatama ka teistele kontsertidele
10.07 Haapsalu Kuursaal
11.07 Pajusi Mudajooksu RockFest
18.07 Pärnu Motoklubi Wildcards vabaõhulaval

LAEV on oma väliala ja suure suveõue muutnud mõnusalt hubaseks ning lisanud juurde mitu suvist üllatust, mistõttu ootame sind juba kell 20.00, et nautida kokteile, tänavatoitu või tantsida murul.

________________________

  • On garanteeritud ligipääs erivajadusega külastajale.
  • Sündmusel saab tasuda sularahas ning kaardiga.
  • Sündmusele ei lubata silmnähtavalt joobes isikuid, korraldajal on õigus keelduda külastaja teenindamisest hoolimata pileti olemasolust.

________________________

❌   SÜNDMUSELE ON KEELATUD

  • siseneda oma toidu ja joogiga, sh ka korduvkasutatava klaastaaraga.
  • siseneda lemmiklooma ja -linnuga. 
  • siseneda tuli-, külm- ning muud tüüpi relvaga.
  • suitsetada väljaspool selleks ettenähtud ala või ruumi.

LOE EDASI →

Vanusepiirang 18+     ⎜    Uksed 20:00

________________________

⚠️ Sündmusele ei ole lubatud külastajad, kes on viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19-sse või olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või kellel on respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (näiteks palavik, kuiv köha, hingamisraskused).

FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEVEEBILEHTYOUTUBEINSTAGRAMSOUNDCLOUDSPOTIFY
PILET

15 €

EELMÜÜGIPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.80€
Saadaval piiratud kogus.

LAEV

Sadama 25a
10111 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
REDEYE PRODUCTIONS OÜ
Registrikood: 12875028
Saku tn 13a, 11314 Tallinn, Estonia