5 APRILL VON KRAHLI TEATER 20:00

Naljakuu Komeediklubi: Mick Ferry & Michael Fabbri

Naljakuul kutsume teid tagasi juurte juurde, tagasi klubikomöödia lätetele. Klubikomöödia tähendab teravat elulist huumorit, mida on vürtsitatud spontaanse, kohapeal sündiva improvisatsiooniga. Klubikomöödias ei ole oluline ei ole glämm, pikk targutamine või see, milline paistab koomik kaamerapildis, nalja peab saama. 5. aprilli Komeediklubis on teie ees kaks suurepärast kogenud briti klubikoomikut ning teie taga ja kõrval Liivimaa parim publik. Tuleb üks lõbus õhtu.

Uksed: 19.30
Vanusepiirang: 18+

MICK FERRY alustas koomikuna 1998. aastal ja leidis ennast kiiresti telesaate ‘So You Think You’re Funny’ finaalist. Tema stiil on kergelt sürreaalne, aga eluline ja päevakohane. Ning meile meeldib, kui vabalt Ferry aeg-ajalt oma materjalist lahti laseb ning publikuga suhtleb - ligi 20 aastat UK parimate comedy-klubide kogemust on tema ande tõelise meisterlikkuseni lihvinud. Ferry esineb regulaarselt prestiižses The Comedy Store klubis Londonis ja Manchesteris ning muudes klubides üle Ühendkuningriikide.

“UK parim live stand-up koomik 2013”

“Esinemises on stiili ja kindlust … tõeliselt nauditav” - The Chortle


MICHAEL FABBRI pendeldab osavalt delikaatsete vastuoluliste teemade ning kergema naljaheitmise vahel. Ta on osalenud tele- ja raadioprojektides ja esinenud Edinburghi festivalil 5 kriitikute poolt hästi vastu võetud soolo-showga. Meile on ta silma jäänud kui vaimukas klubikoomik, kes on publikut naerutanud juba aastast 2003, sealhulgas ka nii eksootilistes kohtades nagu Singapur, Dubai, Abu Dhabi ja Tallinn (viimane siis 2011. aastal, kui Komeediklubi oli alles väike poisike).

“Naljakas, nutikas, natuke haige ja absoluutselt kordumatu” - BBC Online

“Kaasahaarav storyteller, kelle lood oma elu erinevatest punktidest on vürtsitatud suurepäraste püantidega.” The List ★★★★

Õhtujuht ehk MC on Andrus Purde, Mustamäel üles kasvanud, aga tuleva Kalamaja aktsendiga koomik.

Uksed 19.30, show algab 20.00. Vaheajaga.

Loe edasi
VEEBILEHT
Pilet

15 €

VARAJANE ÄRKAJA

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.80 €
Naljakuu Komeediklubi: Mick Ferry & Michael Fabbri
Pilet

13 €

(ÜLI)ÕPILASELE

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.80 €
Naljakuu Komeediklubi: Mick Ferry & Michael Fabbri
Pilet

17 €

TÄISPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.80 €
Naljakuu Komeediklubi: Mick Ferry & Michael Fabbri

VON KRAHLI TEATER

Rataskaevu 10,
10123 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
TURUNDUSVARBLANE OÜ
Registrikood: 10857954
Karu 9-21, 10120 Tallinn
+ 372 518 8951
komeediklubi@gmail.com