9 - 16 JUULI ERINEVAD ASUKOHAD

Kolme Põrsakese teadusteatri tuur

Kolm Põrsakest tähistab oma 10. sünnipäeva üle-eestilise teadusteatri tuuriga! 8 päeva jooksul viiakse teadusmaagia igasse Eesti piirkonda, et näidata, et teadus võib olla kõigile kättesaadav.

Oodatud on nii väiksemad kui ka suuremad teadushuvilised!

Sel aastal tähistab Kolm Põrsakest oma 10. sünnipäeva, mille raames korraldame üle-eestilist teadusteatri tuuri. Meie eesmärk on viia teadus igasse Eesti piirkonda, näidates, et teadus võib olla kõigile kättesaadav. Tuur toimub 9.–16. juuli üle Eesti.

Põnevate katsete, nalja ja naeruga soovime inimestele tutvustada, et teadus pole üldse nii raske ega keeruline, kui see tundub. Etendusele järgnevas töötoas on soovijatel võimalik näha ja maitsta jäätist, mis on valmistatud teadusliku maagiaga. 

Kogu ürituse pikkus on 1,5h - 45 minutit teadus show’d + 45 minutit jäätise valmistamise töötuba. Pileteid üritusele saab osta nii ticketerist kui ka kohapealt. 

•••

Meie oleme Kolm Põrsakest – 2013. aasta parimast õpilasfirmast välja kasvanud noorte ettevõte, kelle eesmärk on populariseerida teadust. Meie peamised tegevussuunad on teadusringid lasteaedades ja koolides ning teadusetendused kliendile sobivas paigas.

LOE EDASI →

FACEBOOK PAGEVEEBILEHTINSTAGRAM
SÜNDMUSE KORRALDAJA
KOLM PÕRSAKEST OÜ
Registrikood: 12506325
Selli tn 11, 50113 Tartu, Estonia