Warning: include(/data02/virt56620/domeenid/www.ticketer.ee/htdocs/ARCHIVE/king-dude-sveta-baar/../BASE/tracking.php): failed to open stream: No such file or directory in /data02/virt56620/domeenid/www.ticketer.ee/htdocs/ARCHIVE/king-dude-sveta-baar/index.php on line 97

Warning: include(): Failed opening '/data02/virt56620/domeenid/www.ticketer.ee/htdocs/ARCHIVE/king-dude-sveta-baar/../BASE/tracking.php' for inclusion (include_path='.:/opt/zone/lib/php') in /data02/virt56620/domeenid/www.ticketer.ee/htdocs/ARCHIVE/king-dude-sveta-baar/index.php on line 97
L 13 OKTOOBER SVETA BAAR, TALLINN 20:00

King Dude [USA] + support

Urban Culture Entertainment, Sveta Baar ja Swamp Booking esitleb: 

13. oktoobril teeb tumeda spirituaalse akustilise neofolgi artist King Dude oma esimese Tallinna show Sveta baaris.

Ajal kui Ameerika folkmuusika on kaotanud sideme oma veriste juurtega, püüab King Dude sütitada pimeduses leeki seksi ja surma, armastuse ja hullumeelsuse ning lutsiferi valgusega.

 

Aastast 2006 on tema pühendumus rocknrollile olnud nii meedium kui sõnum, tema madal bariton ja saatanlikult spontaanne-intuitiivne lugudekirjutamine vahenditeks, millega ta äratab leegitseva ilmutuse kõigis, keda kohtab.

Tänu tema varasematele reliisidele plaadifirmade Dais, Avant!, Bathetic, Clan Destine ja Ván records'i alt, mitmetele kõrgeprofiilsetele festivalidel esinemistele, pidevatele tuuridele selliste nimede kõrval nagu Ghost ja Earth, on kuldkeelne laulja/lugudekirjutaja leidnud üha kasvava globaalse kuulajaskonna, kellega jagada oma prohvetlikku nägemust lootusest ja lunastusest. 

King Dude on akustilise kitarriga sinisilmne Mefistofeles, ta riietub nagu Johnny Cash ja laulab nagu oleks trüginud ristteel ette Robert Johnsonist. Tema hääl võib moonduda vaid hetkega kummituslikust ja haavatavast pea biibellikuks kõuekõminaks, ühendades pühakliku saatanlikuga pidulikkuse ja kõverdunud huulega. Ta laulab surmast samal viisil nagu laulab seksist. 

Inspireerituna kantrist, bluusist, americanast ja briti folgist (hevimetali taustal) viirastub King Dude'i tooretest hüpnootilistest hümnidest nii minevikku kui paljastavaid tulevikuvisioone.

King Dude on soovituslik kõigile Johnny Cashi, Chelsea Wolfe'i, Cult of Youth'i ja Backwordi fännidele.

LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub   ⎜   Uksed 19:00
FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGE
Pilet

12 €

EARLY BIRD

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55 €
Piiratud kogus erihinnaga pileteid kiirematele.
Pilet

15 €

PRESALE TICKET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.80 €
Piiratud kogus eelmüügipileteid, kuni sündmuse alguseni.
Pilet

18 €

DOORS

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.05 €
Pileti hind sündmuse ajal ning uksel.

Sveta Baar

Telliskivi 62
10412 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
DMBCH ENT OÜ
Registrikood: 14101489
Majaka põik 5-5, 11414 Tallinn