L 14 APRILL KULTUURIKATEL, TALLINN 22:00

Katel Presents: Mark Knight [Toolroom]

14. aprillil esineb esmakordselt Tallinna Kultuurikatlas underground muusika lipulaev Mark Knight. Üle kogu maailma ringi tuuritanud Briti päritoluga artist otsustas Eestis esinemise kasuks isikliku huvi tõttu.


DJ, produtsent ja plaadifirma omanik Mark Knight on globaalse muusikapoe Beatport andmetel jõudnud edetabelites kaheksal korral esimesele kohale ning on kõige müüdumatest artistidest teisel kohal. Tema 2003. aastal loodud plaadifirma Toolroom on välja lasknud mitmeid maa-aluseid hitte ning edukaid artiste nagu Adrian Hour ja Green Velvet. Samanimeline raadiosaade on kuuldaval rohkem kui 60 riigis ja jõuab iganädalaselt rohkem kui 13 miljoni inimese kõrvadesse.


Artist valib oma esinemisi väga hoolikalt ning mainis, et huvi Tallinna show vastu tekitas just Kultuurikatla unikaalsus ning Eesti müstiline aura globaalsel areenil.


Üritusteseeria Katel korraldajate sõnul on see Eesti elektroonilise muusika maastikul uueks verstapostiks ning suureks auks.


14. aprillil astuvad Kultuurikatlas üles lisaks Bombossa Brothers, Majamasin ning Eesti house-muusika raskekahurvägi Rulers Of The Deep.


Vanusepiirang 18+ | Uksed 22:00


FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGE
Pilet

15 €

EARLY BIRD

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.80 €
Müügil piiratud koguses pileteid!
Pilet

17 €

REGULAR BIRD

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.80 €
Müügil piiratud koguses pileteid!
Pilet

20 €

GENERAL ADMISSION

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.05 €
Müügil piiratud koguses pileteid!

KULTUURIKATEL

Põhja puiestee 27A
10415, Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
PROSOLUTIONS OÜ
Registrikood: 11526892
Tallinna mnt. 74, 80020 Pärnu