N 5 DETSEMBER PHILLY JOE'S JAZZIKLUBI, TALLINN 20:00

Jüri Kõlvart Quintet feat. Helen Lepalaan

Pianistist arranžeerija ja orkestrijuhi Jüri Kõlvarti kvintett on sümbioos Eesti erinevate põlvkondade muusikutest, keda ühendab armastus ja huvi jazzmuusika vastu. Ansambli kõlaline palett on tugevalt läbi immutatud 50ndate – 60ndate jazzitraditsioonist Jüri Kõlvarti seades.

Klarnetisti ja saksofonisti Mati Tibari muusikutee, mis on kestnud edukalt pea 50 aastat, sai alguse Olav Ehala, Jaak Joala ja Toivi Undi õpingu- ja bändikaaslasena Otsakoolis ning ansamblis „Kristallid“.

Trompetist Loit Lepalaan töötas 20. sajandil ERSO trompetisolistina ja on olnud Helmut Aniko, Aleksander Rjabovi, Jaan Kumani, Tiit Pauluse ansambli ja big bandi liige. Kvinteti rütmisekstiooni kuuluvad Eesti kaasaja jazzipõlvkonna anderikkad ja isikupärased

interpreedid: bassist Andres Alaru ning löökpillimängija Mihhail Nikitin.

Erikülaline Helen Lepalaan õppis vokaalkunsti saladusi EMTAs, Amsterdamis ja Maastrichtis. Tema hääl on kõlanud Zuidi Ooperis, Belgia Rahvusooperis, Valloonia Kuninglikus Ooperis, Rotterdamis, Koblenze Ooperis, Walesi Rahvusooperis, Heidelheimi- ja

Saaremaa ooperifestivalil, Rahvusooperis Estonia ning mitmetel mainekatel lavadel Saksamaal, Belgias, Hollandis, Inglismaal. Heleni ooperirollide ja vokaalsümfooniliste teoste nimistu on aukartustäratavalt pikk. Suur austus ja huvi jazzmuusika vastu tõi Heleni Jüri Kõlvarti kvinteti erikülaliseks.

Helen Lepalaan – vokaal
Loit Lepalaan – trompet
Mati Tibar – saksofon
Jüri Kõlvart – klaver
Andres Alaru – bassMihhail Nikitin - trummid

_______________________________

  • Club One kliendiprogrammi liikmetele kaks piletit ühe hinnaga! Pileteid saab osta alates tund enne kontserdi algust Club One kaardi alusel.
  • Müügil toetajapiletid hinnaga 25€, millega toetad Eesti jazzi kultuuri, Philly Joe's tänab! Pilet tagab sissepääsu ning istekoha kontserdil, broneering kehtib kuni 10 minutit enne sündmuse algust.
  • Sündmusel saab tasuda nii sularahas kui kaardiga. 
LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub   ⎜   Klubi avatakse 19:00


FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEVEEBILEHTINSTAGRAM
PILET

10 €

EELMÜÜGIPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55€

Piiratud hulk soodsaid eelmüügipileteid.

PILET

12 €

TAVAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55€

Pileti hind eelmüügis ning uksel.

PILET

25 €

TOETAJAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.30€

Toetad Eesti jazzi kultuuri, Philly Joe's tänab! Pilet tagab sissepääsu ning istekoha kontserdil, broneering kuni 10 minutit enne sündmust.

Philly Joe's Jazziklubi

Vabaduse väljak 10
10146 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
TALLINNA JAZZIKLUBI MTÜ
Registrikood: 80366382
Vabaduse väljak 10, 10146 Tallinn