R 16 NOVEMBER SVETA BAAR, TALLINN 20:00

Jozef Van Wissem (NL) + Mauno Meesit

NB! Artisti haigestumise tõttu JOZEF VAN WISSEM kontserdil ei esine. 
Piletite tagastusavaldus saata help@ticketer.ee, avalduste vastuvõtmine ning tagastuste teostamine toimub kuni 23.11.2018.

Vabandame kõigi piletiostjate ees,
Damn.Loud

________________________________________________________


Kontsertõhtul annab täispika soolokontserdi MAUNO MEESIT. Lisaks "Varjudemaa" ja "Closer" albumite muusikale saab esmakordselt kuulda ka midagi salvestusjärgus olevalt uuelt albumilt. Meesit esitab oma kontsertidel minimalistlikke ja põhjamaiselt minoorseid instrumentaale kasutades efektiplokke, 1940ndate mikrofone ja poognaga mängitud kitarre.MAUNO MEESIT


Helilooja ja kitarrist Mauno Meesit esitab minimalistlikke ja põhjamaiselt minoorseid instrumentaale kasutades efektiplokke, 1940ndate mikrofone ja poognaga mängitud kitarre.


Ta on auhinnatud ja nomineeritud Eesti muusikaauhindadel, kirjutanud muusikat mitmele teleseriaalile ja teatrilavastusele ning teinud koostööd paljude Eesti ja välismaiste muusikutega. Meesiti minimalistlikule- ja ambient muusikale keskendunud butiiklabeli Grainy Records all on ilmavalgust näinud albumid artistidelt The Gentleman Losers, V4R1 ja Viktor's Joy. 


Avalikkuse tähelepanu alla tõusis Mauno Meesit projektiga Sinine, millega on seni avaldanud kaks albumit Saksamaal.


2015 aasta kevadel avaldas ta esimese enda nime all ilmunud albumi "Closer", millega tutvustas loomingus uut minimalistlikku suunda. Selles vaimus on kirjutatud ka järgnevalt ilmunud "Varjudemaa" soundtrack album ja telesarja „Nukumaja“ muusika. 


"Olen inspireeritud akustilistest instrumentidest ja mikroskoopilistest helidest, mida hakkad kuulma, kui hetkeks seisma jääd ja jälgid kuidas helid vaikusega mängivad. Vaikus ei ole tühjus. Tal on alati enda heli, mis hoiab kõike ümbritsevat koos.“


 
LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub   ⎜   Uksed 20:00
FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGE
PILET

18 €

ENTRY

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.05€

Piiratud kogus eelmüügipileteid.

Sveta Baar

Telliskivi 62
10412 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
PROMOTER OÜ
Registrikood: 14189691
Võru 16, 13612, Tallinn