L 20 NOVEMBER SAARE KEK, KURESSAARE 20:00

Jazzliit ja Saare KEK LIVE | Maarja Aarma MA

Eesti Jazzliidu kontserdi Maarja Aarma MA lugude autorid on Maarja Aarma ning bassist Janno Trump, pianist Madis Muul ja trummar Dmitri Nikolajevski. MA singel ning kvarteti esimene lugu saavutasid ülemaailmsel laulukirjutamise võistlusel International Songwriting Competition 2019. aastal finaali kohad. MA ülesastumiste hulka kuuluvad muuhulgas ka Eesti Jazzkaare ja Tallinn Music Weeki lavad.

Maarja Aarma MA loomingu autorid on koosseisu eestvedaja laulja Maarja Aarma ning bassist Janno Trump, pianist Madis Muul ja trummar Dmitri Nikolajevski. MA hiliseim singel “Hazy Day” koostöös Avoid Dave’iga ning kvarteti esimene lugu “Don’t Throw This Heart Around” saavutasid ülemaailmsel laulukirjutamise võistlusel International Songwriting Competition vastavalt 2019. aastal finalist ja 2017.aastal poolfinalisti koha. Koosseisu debüütalbum ilmus 9. aprillil 2019. MA ülesastumiste hulka kuuluvad kontserdid Eesti armastatud jazzfestivalil Jazzkaar, festivalil Tallinn Music Week ning esinemised üle Eesti (Philly Joe’s Jazz Club, Endla Jazzklubi, Tartu Erinevate Tubade Klubi, Võru Jazziklubi, Rakvere BVSC Jazziklubi).

Maarja Aarma on mitmekülgne noor laulja. Ta on koosseisude Maarja Aarma MA ja 8-liikmelise jazzansambli Gretagrund eestvedaja ja asutaja ning samuti ansambli Lenna taustalaulja. Ta on avaldanud kaks stuudioalbumit - "Connected Through" (2019, Maarja Aarma MA) ja "Püsimatu hing" (2015, Gretagrund). Lisaks laulja, sõnade ja muusikakirjutaja rollile arranžeerib Maarja muusikat vokaalansamblitele, kooridele ja instrumentaalkoosseisudele (Ansambel Lenna & Estonian Voices tuur 2017, Popkooripidu 2012-2014, Euroopa Filmiauhinnad galakontsert 2010). Ta on õppinud laulmist Georg Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias, Stavangeri Ülikoolis (Norra, UiS) ning North Glasgow Kolledžis (UK). Paralleelselt õpingutega laulis Maarja ka aastaid ETV tütarlastekooris.

Janno Trump on Eesti üks hinnatumaid noorema generatsiooni bassiste. Eelkõige tegev jazzmuusikuna, kuid mänginud ja plaate salvestanud ka väga erinevate pop- ja rockartistidega. Ta on kirjutanud muusikat nii väiksematele jazzansamblitele kui ka bigbändidele ning on eestvedajaks jazz-funk orkestrile JT Conception. 2017.aastal pälvis Janno festivalilt Jazzkaar “Noore Jazzitalendi” auhinna.

Madis Muul on klahvpillimängija, pianist ja helilooja. Ta on kirjutanud ja salvestanud lugusid ansamblitele Flavor, Power Play, New Dimensions, Maarja Aarma MA ja Madis Muul Hextet. Lisaks teeb kaasa mitmetes erinevates jazz- ja popmuusikat viljelevates koosseisudes (JT Conception, Andres Alaru Trio, Raul Vaigla, Lenna jpt). Ta on olnud seotud mitmete teatrietendustega, nii heliloojana (“Eine murul”, “Aadam ja Eeva”) kui ka muusikuna (“Faust”, “Mees, kes ei teinud midagi”). Madis on lõpetanud Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli pop-jazz klaveri eriala. Lisaks õppinud samas kooli jazzakordionit. Hetkel on lõpetamisel õpingud Siena Jazz University’s Itaalias jazzklaveri erialal.

Dmitri Nikolajevski on Eesti trummar, kes on mänginud löökpille paljudes bändides ja muusikalistes projektides. Vallates suurepäraselt erinevaid žanreid (jazz, Ladina-Ameerika rütmid, rock, soul jne) on Dmitri tuntud mitmekülgse muusikuna nii laval kui stuudios. Erinevate muusikaliste projektide hulka kuuluvad koostöö Denise Fontoura, Jam Gangsters, Xpress Quartet, Kristjan Kasearu, Tanja Mihhailova, JT Conception jpt ansamblitega. Dmitri on õppinud Georg Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias.

NB! Kontsert algab kell 20.00 ja on kahes osas. Uksed on avatud kell 19.00. Eelnevalt on avatud kohvik. Laudu on võimalik ette broneerida info@saarekek.ee või helistades numbrile +372 566 883 77.

_______________________________

  • On garanteeritud ligipääs erivajadusega külastajale.
  • Piletiga erivajadusega inimese saatjale sisenemine tasuta.
  • Sündmusel saab tasuda sularahas ja kaardiga.
  • Sündmusele ei lubata silmnähtavalt joobes isikuid, korraldajal on õigus keelduda külastaja teenindamisest hoolimata pileti olemasolust.
  • Sündmuse toimumiskohas ei tohi suitsetada väljaspool selleks ettenähtud ala(sid).

_______________________________

SÜNDMUSELE ON KEELATUD SISENEDA

  • tuli-, külm- ning muud tüüpi relva või isikukaitsevahendiga.
  • professionaalse foto-, videosalvestuse- või audiosalvestuse tehnikaga.
LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub     ⎜    Uksed 19:00

________________________

⚠️  SÜNDMUSEL TEOSTATAKSE COVID-19 TÕENDI KONTROLL

Vastavalt EV korraldusele on  sündmuse külastajal kohustus esitada koos piletiga kehtiv COVID-19 tõend: vaktsineerimistõend; COVID-19 läbipõdemise tõend; kehtiv negatiivne antigeeni test või negatiivne PCR-testi sertifikaat (allikas kriis.ee). Piletit ostes kinnitab tarbija kehtiva tõendi esitamise kohustusest arusaamist. Nooremad kui 18-aastased enda nakkusohutust kehtivate piirangute kohaselt tõendama ei pea. Sündmusel on tasulise kiirtesti (6 €) võimalus kõigil külastajatel.

________________________FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEVEEBILEHTINSTAGRAM
PILET

12 €

TAVAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55€

Eelmüügi pilet täiskasvanule.

PILET

9 €

SOODUSPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55€

Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele, ja Eesti Jazzliidu liikmetele.

Saare KEK

Ringtee 15
93815 Kuressaare
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
SAARE KEK MUUSEUM MTÜ
Registrikood: 80550453
Ringtee 15, 93815 Kuressaare, Estonia