R 2 OKTOOBER PHILLY JOE'S JAZZIKLUBI, TALLINN 20:00

Jazzliit ja Philly Joe's LIVE | Tobias Tammearu Trio

Tobias Tammearu Trio sündis tänu 2019. aasta rahvusvahelisele muusikapäevale, kui Tobiasele tehti pakkumine olla osa muusikapäeva programmist. Oli vaja piisavalt mobiilset kooslust, mis jõuaks nelja tunniga kolmes kohas esineda. Tekkis võimalus täita üks tema unistusi ja paati hüppasid Robert Rebane bassil ja Martin Petermann trummidel. Uue loome loomisel ja kokku mängimisel tekkis palju uusi perspektiive ja küsimusi, mistõttu ei jäänud Trio pelgalt projektiks.

Tobias Tammearu Trio eesmärk on oma muusikaga kaotada stereotüüpsed rollid muusikalises koosluses, luues absoluutse võrdsuse, ühtse hingamise ja pannes end ebatavalistesse olukordadesse saksofonisti, bassisti või trummarina. Nende muusikas leidub õhku ja ilu, teisel hetkel aga mässu ja segadust. Kuid läbivaks jooneks võib pidada reeglit: “Ära eelda, lase muusikal end juhtida”.

Tobias Tammearu on noorema põlvkonna silmapaistev saksofonist, keda on kujundanud õpingud nii Heino Elleri nim. Tartu Muusikakoolis, Georg Otsa nim. Tallinna Muusikakoolis kui ka Amsterdami Konservatooriumis. Tobias on tegev koosseisudes nagu New Wind Jazz Orchestra, Ramuel Tafenau “Gather Around”, Johannes Laasi 5tetis, Pillikud ja Jake Victor Twisted Heads (USA/BEL/SPA/EST), kellega pälvis 2018. aastal muusikaväljaande Downbeat’i auhinna.

Kasvades üles näitlejate perekonnas on Tobiase jaoks muusikas alati kesksel kohal pigem inimesed kui muusikaline materjal. Sestap sai retkele kaasa kutsutud Robert Rebane, kellega õppis koos Amsterdamis ja Martin Petermann, kes on kanda kinnitanud pigem teistes žanrites kui jazzis kuid annab täiesti unikaalse varjundi koosmängule.

Tobias Tammearu - saksofon
Robert Rebane - basskitarr
Martin Petermann - löökpillid

_______________________________

  • Sooduspilet 8 € kehtib (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Eesti Jazzliidu liikmetele ja Jazz Pesulate kliendikaardi omanikele, hind sündmusel kohapeal 10 €. 
  • Sündmusel saab tasuda nii sularahas kui kaardiga.
  • Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub     ⎜    Uksed 19:00

________________________

⚠️ Sündmusele ei ole lubatud külastajad, kes on viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19-sse või olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või kellel on respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (näiteks palavik, kuiv köha, hingamisraskused).


FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEVEEBILEHTINSTAGRAMSPOTIFY
PILET

12 €

EELMÜÜGIPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55€

Piiratud hulk soodsama hinnaga pileteid, hind kohapeal 15 €.

PILET

8 €

SOODUSPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55€

Kehtib eelmüügist (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Eesti Jazzliidu liikmetele ja Jazz Pesulate kliendikaardi omanikele.

PILET

30 €

TOETAJAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.55€

Täname, et sütitad Eesti jazzimaastiku omapoolse panusega. Pilet tagab sissepääsu ja istekoha kontserdil, broneeringu kestvus kuni 10 minutit enne sündmust.

Philly Joe's Jazziklubi

Vabaduse väljak 10
10146 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
EESTI JAZZLIIT MTÜ
Registrikood: 80206483
Mesila tn 7b, 10919 Tallinn, Estonia