R 25 SEPTEMBER PHILLY JOE'S JAZZIKLUBI, TALLINN 20:00

Jazzliit ja Philly Joe's LIVE | Kanter/Maar/Rei

Eesti Jazzliit ja Philly Joe's jazziklubi esitlevad: kontsert "Sahtlisse kadunud meloodiad"

Trio koosseisus Linda Kanter, Pille-Rite Rei ja Viveli Maar sündis 2019. aasta alguses ühekordse projekti raames, kuid kuna kolme sõbra äratundmisrõõm ning soov ühiselt luua oli tohutult suur, otsustati jõud ka pikemaajaliselt ühendada.

Kontsert "Sahtlisse kadunud meloodiad" toob kuulajateni kolme muusiku kirjutatud lood, mis on aastate jooksul kirja pandud, kuid pole veel nii laia publiku ette jõudnud. Samuti tuleb esitusele ka arranžeeringuid juba teada-tuntud lugudest.


Linda Kanter – vokaal, klaver
Pille-Rite Rei – vokaal, saksofon
Viveli Maar – vokaal, kalimba

Linda Kanter on vokalist, laulukirjutaja ning arranžeerija.

Tema eestvedamisel tegutsev ansambel Linda Kanter Quartet andis 2017. aasta septembris välja debüütalbumi “Mustab”, mis viib kuulaja inglise- ja emakeelsesse jazzi-soulilikku maailma. Linda kirjutatud muusikas kombineerub meloodiline ja lüüriline helikeel jazzmuusikale omaste rütmide, harmoonia ja improvisatsiooniga.

Pille-Rite Rei on laulja ja helilooja, kelle õpingud on viinud teda Tallinnasse Georg Otsa muusikakooli, Skurups folkhögskolasse ja Malmö muusikaakadeemiasse Rootsis. Viimastel aastatel on Pille-Rite esinenud nii Rootsis, Taanis kui ka Brasiilias.

Viveli Maar on lauljatar, kes on lõpetanud Georg Otsa nim Tallinna Muusikakooli rütmimuusika laulu erialal. Hetkel tegutseb ta aktiivselt ansamblites The Swingin’ Sisters ning Girls in Pearls. The Swingin' Sistersiga ilmus 2019. aasta kevadel eestikeelsest svingmuusikast koosnev debüütalbum "Õnnele vastu". Aastate jooksul on Viveli olnud taustajõuks mitmetele eesti artistidele – Mahavok, Anne Veski, Laura Põldvere, Maia Vahtramäe, Go Away Bird, Helen Adamson, Uku Suviste, ning saatebändis paljudes muusikalistes suurprojektides – Eesti Laul, Vähiliidu kontserdid, Vanalinna Päevad, Tudengite Öölaulupidu, Perepidu jt.


_______________________________

  • Sooduspilet 8 € kehtib (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Eesti Jazzliidu liikmetele ja Jazz Pesulate kliendikaardi omanikele, hind sündmusel kohapeal 10 €. 
  • Sündmusel saab tasuda nii sularahas kui kaardiga.
  • Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
LOE EDASI →

Vanusepiirang puudub     ⎜    Uksed 19:00

________________________

⚠️ Sündmusele ei ole lubatud külastajad, kes on viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19-sse või olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või kellel on respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (näiteks palavik, kuiv köha, hingamisraskused).


FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEVEEBILEHTINSTAGRAMSPOTIFY
PILET

12 €

EELMÜÜGIPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55€

Piiratud hulk soodsama hinnaga pileteid, hind kohapeal 15 €.

PILET

8 €

SOODUSPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55€

Kehtib eelmüügist (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Eesti Jazzliidu liikmetele ja Jazz Pesulate kliendikaardi omanikele.

PILET

30 €

TOETAJAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.55€

Täname, et sütitad Eesti jazzimaastiku omapoolse panusega. Pilet tagab sissepääsu ja istekoha kontserdil, broneeringu kestvus kuni 10 minutit enne sündmust.

Philly Joe's Jazziklubi

Vabaduse väljak 10
10146 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
EESTI JAZZLIIT MTÜ
Registrikood: 80206483
Mesila tn 7b, 10919 Tallinn, Estonia