T 18 AUGUST RESTORAN MON REPOS, TALLINN 19:00

Jazzliit ja Mon Repos LIVE | Trio Maag & Isabel Bermejo

Trio Maag on akustiline koosseis, mille esimene kava keskendub argentiina tangodele. Autentne tango instrument - bandoonium – koos kitarri ja kontrabassiga sobivad selleks ideaalselt. Eestis harva mängitav muusikastiil nõuab mängijatelt virtuoossust ja loomingulisust ning pakub kuulajaile kauneid meloodiaid, kirglikku rütmikat ja vaheldusrikkust nii dünaamika kui meeleolude varieerumise näol. 

Eesti Jazzliit ja Mon Repos esitlevad:

Isabel Bermejo - vokaal
Kaspar Uljas – bandoonium
Marek Talts – kitarrid
Mingo Rajandi – kontrabass

Kavast leiab selliste kuulsuste muusikat nagu Astor Piazzolla ja Dino Saluzzi kuid ka vähem tuntud heliloojate tangolikke palu.

Isabel Bermejo on rahvusvaheliselt tunnustatud Hispaania lauljanna. Hetkel elades Hollandis, on varasemalt õppinud laulmist nii Hispaanias kui ka Hollandis, Maastrichti ja Rotterdami konservatooriumites ning osalenud erinevatel meistrikursustel Ameerikas ja Saksamaal. Isabel tunneb ennast koduselt nii jazz-, flamenko-, tango- kui ka ladina-ameerika muusikas ja teeb tihedat koostööd rahvusvahelistes koosseisudes. On esinenud erinevatel festivalidel Hollandis (North Sea Jazz Festival, Operadagen, Rotterdam Film Festival jpt.) ja kontsertsaalides nagu De Doelen, kus hiljuti esitles oma ansambli The Impact omaloomingulist projekti, millega tuleval aastal on ilmumas debüütalbum “Stories”. Isabel Bermejo’t on iseloomustatud kui mitmekülgset ja võimekat lauljat, kes oma siira ja tugeva lavalise kohalolekuga on võimeline edastama erinevaid emotsioone selle kõige puhtamal kujul. 

Jazz sütitab!

_______________________________

  • Laudade broneerimiseks palume pöörduda +372 507 0273 või broneerida siit  →
  • On garanteeritud ligipääs erivajadusega külastajale.
  • Tasuline parkimine sündmuse toimumiskohas.
  • Sündmusel saab tasuda nii sularahas kui kaardiga.
  • Sündmuse toimumiskohas ei tohi suitsetada väljaspool selleks ettenähtud ala(sid).
  • Sündmusele ei lubata silmnähtavalt joobes isikuid, korraldajal on õigus keelduda külastaja teenindamisest hoolimata pileti olemasolust.
  • Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
LOE EDASI →

Vanusepiirang 18+     ⎜    Uksed 18:30

________________________

⚠️ Sündmusele ei ole lubatud külastajad, kes on viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19-sse või olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või kellel on respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (näiteks palavik, kuiv köha, hingamisraskused).


FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEVEEBILEHTINSTAGRAMSPOTIFY
PILET

15 €

TAVAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.80€

Piiratud kogus eelmüügipileteid, sisaldab programmi, istekohta ning tervitusjooki.


Restoran Mon Repos

Narva maantee 92
10127 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
EESTI JAZZLIIT MTÜ
Registrikood: 80206483
Mesila tn 7b, 10919 Tallinn, Estonia