L 31 OKTOOBER KINOMAJA, TALLINN 20:00

Ike Rann - Nothing to Lose tuur - Kinomaja

Ike Rann ainuke kontsert sel aastal Tallinnas koos suurejoonelise bändiga.

Ikevald Rannapi bänd Ike Rann suundub peagi avaldatava singli „Nothing to Lose“ auks oma esimesele samanimelisele Eesti tuurile Tallinnas (31.10), Tartus (7.11) ja Narvas (6.11).

Ikevaldi enda sõnul on tegemist tema jaoks väga olulise sündmusega: “Saime plaadi esitluskontserdil ansambliga õige tunnetuse kätte ning tänaseks oleme juba täiega sõiduvees ega jõua ära oodata, et seda kõigiga jagada. Esitlusele tuleb kindlasti uus singel Nothing to Lose, mida on olnud võimalik kuulata juba mõnda aega, aga lisaks plaanime kuulajaid üllatada seni avaldamata looga, mis on täiesti uue kõlaga.“ 

Ikevald Rannap on laulja ja laulukirjutaja, kes astus esmakordselt Eesti publiku ette juba 2007 aastal. Ta andis 2015 aastal välja pop-rock lühiplaadi “LiveLoveLaugh”, mille üks lugudest “Genius” võitis Inglismaal BBC raadio maineka laulukirjutamisvõistluse. Viimased kolm aastat rändas muusik üle maailma ringi külastades 25 riiki ning kogudes inspiratsiooni debüütalbumi “Synchronize” jaoks. Album valmis koostöös maineka produtsendiga Ricky Delin ja 10-liikmelise Big Bandiga, kuhu kuulusid Eesti funk ja džässi maailma tipud. Album on põhiliselt funk ja soul kõlaga, kuid erinevaid mõjutusi võib kuulda artistidelt Lenny Kravitz, Jamiroquai ja James Brown. Ikevald soovis vastanduda pinnapealsele popile ja luua midagi mis oleks värske kõlaga, kuid omaks nii lüürika kui tunde poolest Motowni ajastule sarnast sügavust.

Värskenduskuuri läbinud Kinomaja on õdus kogunemise koht Vanalinnas, kus on väga hea akustika, mis teeb sellest ideaalse kontsertpaiga. Ikevald Rannapile omaselt pakatavad ta esinemised alati energiast ja kuna tegemist on bändi ainukese avaliku kontserdiga Tallinnas sellel aastal, siis kindlasti tasub tulla kuulama!


________________________


  • Piletiga erivajadusega inimese saatjale sisenemine tasuta.
  • Tasuline parkimine.
  • Sündmuse toimumiskohas ei tohi suitsetada väljaspool selleks ettenähtud ala(sid).
  • Sündmusele ei lubata silmnähtavalt joobes isikuid, korraldajal on õigus keelduda külastaja teenindamisest hoolimata pileti olemasolust.
  • Sündmusel saab tasuda sularahas ning kaardiga.


________________________


❌  SÜNDMUSELE ON KEELATUD SISENEDA


  • Oma toidu ja joogiga, sh ka korduvkasutatava klaastaaraga.
  • Lemmiklooma ja -linnuga.
  • Tuli-, külm- ning muud tüüpi relva või isikukaitsevahendiga.

LISAINFO →

Vanusepiirang puudub*   ⎜   Uksed 20:00

*alaealised on sündmusele lubatud peale 23:00-i vaid koos täiskasvanud saatjaga.

________________________


⚠️ Sündmusele ei ole lubatud külastajad, kes on viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19-sse või olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või kellel on respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (näiteks palavik, kuiv köha, hingamisraskused).


FACEBOOK PAGEVEEBILEHTYOUTUBEINSTAGRAMSPOTIFY
PILET

10 €

EELMÜÜGIPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55€

Tavapilet

Kinomaja

Uus 3
10111 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
IKERANNAP OÜ
Registrikood: 12321867
Varre tn 8, 76905 Muraste küla, Harjumaa, Estonia