21 - 30 APRLL ERINEVAD ASUKOHAD

„Head tüdrukud nii ei tee”: #ILUHÄKID

Tule heade tüdrukute vestlusõhtule #ILUHÄKID, kus kuuled täiesti uskumatuid ja tragikoomilisi lugusid iluprotseduuridest, mida head tüdrukud kindlasti teha ei tohi, saad teada, mis ilunipid tegelikult töötavad ja mis peamine – selgub Anu Saagimi igavese nooruse saladus.

Kas sa teadsid, et on olemas „vampiirihooldus”, kus süstitakse sulle korraga mitmekümne nõelaga omaenda verd. Kas on mõtet ronida elektriimpulsse andvasse tuukrikostüümi või mille vastu peaks aitama kiimas kitse kreem?

Vastuseid jagavad sulle iluhoolikud ja omal nahal kõik hullused ära katsetanud skandaalitar Anu Saagim ning tippmeikar Reet Härmat. Juttu tuleb ka protseduurist, pärast mida nägid mõlemad välja nagu oleks nad tanki alla jäänud...

Lisaks räägib aastaema Liina Pulges sellest, kuidas tal on õnnestunud pärast sünnitusi kolm korda 25 kilo alla võtta ning kuidas on võimalik ellu jääda siis, kui su keskkoht on meeter kolmkümmend ja kaksikud enam kõhtu ära ei mahu.

Oleme kindlad, et sa tahad neid lugusid kuulda. Aga kui see veel sind ei veennud, siis päris tõesti kingime igale piletiostjale enam kui 65 euro eest ilutooteid! Kinkekotis on:

  • Macta Beauty Ilukaubamaja poolt täissuuruses tooted vahelduvas suhtes: purk IvyBears tervistavaid kummikarusid, Smilelab hambapasta, Innovatis šampoon, Norel kreem ning lisaks mitmeid testreid
  • Oriflame'i huulevõie ning ripsmetušš või kätekreem ja parfüümitestrid
  • Eucerin'i Hyaluron-Filler niisutava boosteri ja night peeling seerumi testrid
  • A. Le Coq Vitamineral Energy Water – roosi, rohelise tee ekstrakti, kofeiini ja vitamiinidega rikastatud energiavesi
LOE EDASI →

FACEBOOK PAGEVEEBILEHTINSTAGRAM
SÜNDMUSE KORRALDAJA
UNISTUSTE AGENTUUR OÜ
Registrikood: 12139750
Veski tn 2a, 51005 Tartu