L 22 JUUNI PHILLY JOE'S JAZZIKLUBI, TALLINN 20:00

Hagel/Hunter/Yaralyan Trio

Viiuldaja ja vokalist Ingrid Hagel on rahvusvaheliselt tegutsev muusik, mängides muusikutega Saksamaalt, Sveitsist, Taanist, Rootsist, loomulikult Eestist, mujalt Euroopast ja Lõuna Ameerikast ning Jaapanist. Ingrid Hageli on andnud välja plaadid tuntud perkussionisti Marilyn Mazuri, Makiko Hirabayashi ja teiste Taani muusikutega. Osalenud ja lindistanud ka Sisters in Jazz projektiga ja Swinging Europe big bändis.

Armeenia päritolu kontrabassivirtuoos Ara Yaralyan (1973) on õppinud Soome Metropoolia ülikooli jazziosakonnas ja lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia jazziosakonna. Ta on teinud koostöö maailma tuntude muusikutega nagu Ingrid Jensen, Kari Ikonen, Vardan Ovsepian, Marrku Ounaskari, Andre Fernandes, Datevik Hovhanesyan, Verneri Pohjola ja palju teistega.

Ingrid Hagel - viiul, laul
Jason Hunter - trompet
Ara Yaralyan - bass

Selle erilise koosseisuga trio etteaste on tulvil värskeid ja uhiuusi meloodiaid, mis tulevad ettekandele selle koosseisuga esimest korda. Neist muusikalistest fraasidest ongi alguse saanud originaalsed seaded viiulile, trompetile ja bassile, sekka Ingridi vokaali. 


Vanusepiirang puudub   ⎜   Klubi avatakse 17:00


FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEVEEBILEHTINSTAGRAM
PILET

7 €

EELMÜÜGIPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.35€

Piiratud hulk soodsaid eelmüügipileteid või kuni sündmuseni alguseni. 

PILET

10 €

TAVAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 0.55€
Pileti hind sündmuse ajal ning uksel.
PILET

20 €

TOETAJAPILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.05€

Toetad Eesti jazzi kultuuri, Philly Joe's tänab! Pilet tagab sissepääsu ning istekoha kontserdil, broneering kuni 10 minutit enne sündmust. 

Philly Joe's Jazziklubi

Vabaduse väljak 10
10146 Tallinn
Vaata kaardilt Veebileht
SÜNDMUSE KORRALDAJA
TALLINNA JAZZIKLUBI MTÜ
Registrikood: 80366382
Vabaduse väljak 10, 10146 Tallinn