L 14 AUGUST KIVILA PARK, TALLINN 14:00

GROM MMXXI

Linnafestival GROM toimub 14. augustil Lasnamäel. 

Festivali raames annab Tommy Cash selle suve ainsa Tallinna kontserdi!

Alternatiivse kultuuri ja muusika linnafestival GROM muudab Lasnamäe, Tallinna, Eesti ja lähiregiooni kultuurielu mitmekesisemaks ja rikkamaks ning ootab teid 14. augustil Lasnamäe Tondiloo ehk rahvakeeli Kivila pargis, päike sätendamas ümbritsevatel paneelmajadel ning teetähisena paistval teletornil. Laval teiste hulgas Tallinnas viimasel korral väljamüüdud kontserdi andnud Shortparis Venemaalt ning oma uut albumit esitleb Tommy Cash suve ainsal Tallinna kontserdil.

Esimeste väljakuulutatud artistide hulgas on veel krautrocki grupp Gnoomes Venemaalt, industriaalne post-punk projekt AKLI Leedust ning kohalikud kangelased Zahir ja Bible Club. Festivali programm täieneb jooksvalt, lisanduvad ka eel- ja järelsündmused. Festivali asukoht Kivila pargi näol võimaldab festivalil lisaks muusikaprogrammile pakkuda ka muid lisategevusi terveks päevaks - ekstreemspordivõistlust, lauamänge, võimalust tutvuda kohalikke maitsetega ja mõnusat olemist rohelises keskkonnas. See on suurepärane võimalus tutvuda Lasnamäe eluoluga koosolemist päikselisel päeval linna ühes suurimas pargis.

“Meil on erakordselt hea meel lõpuks välja hüüda GROMi esimesed artistid. Vähemalt sama hea meel on, et leidsime võimaluse korraldada festival Kivila pargis – Lasnamägi on atraktiivne ja põnev koht, kõikide oma eripäradega, kus ei ole siiani sellist festivali tehtud ja meil on ülihea meel pakkuda linnaelanikele võimalust tulla sinna oma aega veetma muusika saatel. Väljasõit Kivila parki on selge vaheldus tavapäraste sihtkohtadega võrreldes,” ütleb festivali peakorraldaja Roman Demtšenko.

Lasnamäel toimuva regionaalse ambitsiooniga linnafestivali peaesinejaks sobib ideaalselt Tommy Cash. Tema videosid saadab globaalne edu ning tema kuulsamaid laule, näiteks lugu Winaloto, on Youtube’is vaadatud ligi 13 miljonit korda ning tal on Instagramis enam kui 800 000 jälgijat. Hiljuti andis artist välja lühialbumi “Moneysutra”, mille raames tehti koostööd staaridega maailma eri paigust – Diplo, $suicideboy$, Bones, Riff Raff ja Eldzhey. Nüüd ootab teda peagi maailmatuur, sh hulgaliselt kontserte USAs ning sama nõutud on ta Venemaal ja endistes idabloki riikides. GROM on Tommy selle suve ainus Tallinna kontsert ning esitlemisele tuleb sügisel ilmuv uus album.

“Mul on hea meel, et Lasnamäed on hakatud avastama kultuuripaigana ja teadvustama meie linnaosa väärtust. Loodan, et Lasnamäe rohelises vööndis asuv Kivila ehk Tondiloo park muutub populaarseks sündmuste läbiviimise paigaks eri muusikamaitsega inimestele. Mõistagi on tegemist väljakutsega korraldajatele – et sellistes kohtades suuri sündmusi läbi viia tuleb osata leida ühine keel kohaliku kogukonnaga. Oluline on see, et sündmus kujuneks mitte ainult peoks kontserdi külastajatele, vaid leiaks oma koha ka kohalike südameis.” kinnitab Lasnamäe linnaosa vanem Vladimir Svet.

Festival korraldatakse vastavalt augustis kehtivatele ürituskorraldus- ja mahupiirangutele. 

_______________________________


  • Festival algab 14-08-2021 14:00 ning lõppeb 14-08-2021 22:00.
  • Festivalil kehtib vanusepiirang 16+.
  • Festivali külastajad saavad tasuda sularahas ning kaardiga. 
  • Piletiga erivajadusega inimese saatjale sisenemine tasuta.
  • Korraldaja kirjaliku nõusolekuta on rangelt keelatud kontserdipiletitega seotud loosimised, auhinna- ja muud mängud kõikides online ja offline kanalites

_______________________________


❌  SÜNDMUSELE ON KEELATUD SISENEDA 

  • toidu ja joogiga, sh ka korduvkasutatava klaastaaraga
  • lemmiklooma või -linnuga
  • tuli-, külm- ning muud tüüpi relvaga
  • professionaalse foto-, videosalvestuse- või audiosalvestuse tehnikaga

LOE EDASI →

Vanusepiirang 16+

________________________

⚠️  SÜNDMUSE TOIMUMISAEG JA -KOHT ON MUUTUNUD 
(31-05-2021 20:24)

Muutunud toimumisaja mittesobivusel on tarbijal õigus 14 kalendripäeva jooksul taganeda lepingust ja esitada elektrooniline avaldus piletite maksumuse tagastamiseks → www.ticketer.ee/refund. Avaldused rahuldatakse ostuga seotud maksevahendile 7 päeva jooksul peale menetlusaja lõppu. Kõik ostetud piletid kehtivad vaikimisi uuel toimumisajal.

________________________


FACEBOOK EVENTFACEBOOK PAGEVEEBILEHTINSTAGRAM
PILET

30 €

EARLY BIRD

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.55€

Piiratud kogus kiirematele.

PILET

35 €

REGULAR BIRD

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 1.80€

Piiratud kogus.

PILET

40 €

LATE BIRD

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 2.05€

Piiratud kogus.

PILET

100 €

TOETAJA PILET

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 5.05€

Tagab sissepääsu ning korraldajate jäägitu tänu.

Kivila park

Kivila 9
13917 Tallinn
Vaata kaardilt