12 - 13 JUUNI KOPLI RAHVAMAJA, TALLINN

GROM MMXX

GR0M MMXX on uus linnafestival, mis toimub 12.-13. juunil Tallinnas.

GROM MMXX on nagu välk selgest taevast. Fookuses on vali, maitsekas, mürane, agressiivne, kurb, raske ja veider. See on elamus, peale mida kõlab muusika su sees edasi.

Sündmus seob muusika, teatri ja kunsti, žanrid ja skened, bändikultuuri ja sooloartistid. Hoolikalt kureeritud artistivalik moodustab tunnetuslikult läbimõeldud terviku, mis viib kuulaja läbi muusikalise spektri, skenede ja subkultuuride mitmekülgse helirea. Esinejate valik lähtub märksõnadest - olemuslikult on fookuses vali, maitsekas, mürane, agressiivne, kurb, raske ja veider.

See on justkui etendus, kus ootamatu sisupööre on põnev ja üllatav, kuid ometigi nii loomulik osa loo jutustamisel. Tegelastena leiab nii bände kui sooloartiste, kes uitavad nii mürase metali, nüüdisklassika kui elektroonika radadel. Oma koha leiab loo rääkimisel ka teatrikunst ise, rajades nii sündmusel silla kahe valdkonna vahele.

Sündmus on sõltumatu ja seda esitlevad kohalikud muusikasõbrad. Oma näo annavad festivalile Roman Demchenko (Damn.Loud Agency, Tallinn Music Week, Station Narva, STANFORD MUSIC), Luke Teetsov-Faulkner ja Madleen Teetsov-Faulkner (Sveta Baar), Ivo Kiviorg (Rada7.ee), Tanel Kõnd (Damn.Loud Agency, Ocean Districts), Viktoria Martjanova (Teatrifestival Kuldne Mask Eestis), Mihhail Makošin (Von Krahl) ja Laura Liisa Laasberg (No More Fridays).

GROM MMXX toimumiskohaks on värskelt ellu ärganud Kopli rahvamaja (Kopli 93) oma erakordsuses, pakkudes põnevat asukohta ja atmosfääri, huvitavaid saale ja hoove.

Festivali kunstivaldkondade sidususse annab oma panuse ka rahvamaja ruumides tegutsev loominguline kooslus Kopli ULM (Uue Loomingu Maja), kes on Kopli rahvamaja kunstiline süda ja vedav jõud.


NB! Festivali sisesaalid on piiratud mahutavusega! Parima kontsertelamuse saamiseks ole aegsasti soovitud asukohas.

_______________________________


  • Festival algab 12.06.2020 15:00 ning lõppeb 14.06.2020 05:00.
  • Alla 16-aastastel on keelatud viibida ilma täiskasvanud saatjata festivali alal kella 24.00-05.00. Palume ebamugavuste vältimiseks kanda kaasas isikut tõendavat dokumenti vanuse tuvastamiseks. Festivali turvatöötajatel ja baaritöölistel on õigus kontrollida külaliste dokumenti. 
  • Sündmusele ei lubata silmnähtavalt joobes isikuid. Korraldajal on õigus keelduda külastaja teenindamisest hoolimata pileti olemasolust. 
  • Festivali külastajad saavad tasuda sularahas ning kaardiga. 
  • Piletiga erivajadusega inimese saatjale sisenemine tasuta.
  • Korraldaja kirjaliku nõusolekuta on rangelt keelatud kontserdipiletitega seotud loosimised, auhinna- ja muud mängud kõikides online ja offline kanalites

_______________________________

SÜNDMUSELE ON KEELATUD SISENEDA: 

  • toidu ja joogiga, sh ka korduvkasutatava klaastaaraga
  • lemmiklooma või -linnuga
  • tuli-, külm- ning muud tüüpi relvaga
  • professionaalse foto-, videosalvestuse- või audiosalvestuse tehnikaga

LISAINFO →

Vanusepiirang 16+
FACEBOOK EVENTVEEBILEHTINSTAGRAM
PASS

60 €

HAIL

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 3.05€

Kahepäevane festivalipass.

PASS

100 €

GROMHEAD

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 5.05€

Toetajapass - sisaldab kahepäevase festivali passi ja korraldusmeeskonna südamlikku tänu.

PASS

666 €

GROMLORD

LISANDUB TICKETERI TEHINGUTASU 10.85€

Inimesele, kellele väga meeldib GROM festivali idee. Sisaldab unikaalset kahepäevase festivali passi, korraldusmeeskonna südamlikku tänu ja üllatuskingitust.

Pileteid on alles ainult 1 !

Kopli Rahvamaja

Kopli 93
11712 Tallinn
Vaata kaardilt
SÜNDMUSE KORRALDAJA
PROMOTER OÜ
Registrikood: 14189691
Võru 16, 13612, Tallinn