16 - 19 VEEBRUAR ERINEVAD ASUKOHAD

Elephants From Neptune ja Põhja Konn

Elephants From Neptune ja Põhja Konn annavad 2023. aasta veebruaris neli rock-kontserti.

Aastatel 2015, 2017 ja 2023 Eesti Muusikaauhindadel aasta rock-albumi auhinna pälvinud Elephants From Neptune ja aastal 2020 rock-albumi auhinna võitnud Põhja Konn annavad 2023. aasta veebruaris neli kontserti kolmes Eesti linnas (Viljandis, Tartus ja Tallinnas) ning ühes püha Katariina järgi nime saanud alevikus (Kadrina), mida läbib Loobu jõgi.

„Me anname neli rock-kontserti,“ kommenteerib eelseisvaid kontserte Põhja Konna laulja ja klahvpillimängija Valter Soosalu. "Kuigi kavatseme veenvalt rokkida, ei oota me kontsertidele vaid rokisõpru, vaid kõiki, kes peavad muusikast lugu,“ lisas Elephants From Neptune'i trummar Jon Mikiver.

Elephants From Neptune esitab kõige muu hulgas nii lugusid uuelt albumilt “Boogieland”, mis võitis 2023. aasta Eesti Muusikaauhindadel aasta rock-albumi tiitli, aga ka rock-lugusid varem üllitatud kogumikelt. Põhja Konn mängib paljuski muusikat I albumilt “Põhja Konn”, mis tähistab tuuriga duubelvinüüli „Põhja Konn“ kordustrüki väljaandmist.

Rock-kontsertide toetajad: Kultuurkapitali helikunsti sihtkapital ja Lääne-Virumaa ekspertgrupp ning Pühaste Pruulikoda.

LOE EDASI →

ELEPHANTS FROM NEPTUNE →PÕHJA KONN →
SÜNDMUSE KORRALDAJA
SOT MUSIC OÜ
Registrikood: 12241424
Lemmiku tn 52-2, 10921 Tallinn, Estonia